Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Polonia - Ewingi 6:1

21. 06. 20

W iście tropikalnych warunkach rozegraliśmy mecz z Ewingami Zalewo. Stawką tego meczu w przypadku straty punktów Unii Susz w meczu z Barkasem Tolkmicko było drugie miejsce w tabeli i walka w barażach o awans do IV ligi. Do meczu przystąpiliśmy bardzo skoncentrowani i zmotywowani. Już na samym początku meczu opanowaliśmy sytuację na całym boisku. Festiwal strzelecki w 22 minucie meczu rozpoczął Kuba Błażewicz  strzelają pierwszą swoją bramkę.

Dwanaście minut później drugą bramkę zdobywa nie kto inny jak Kuba Błażewicz i wygrywamy 2:0 i takim wynikiem kończy się pierwsza połowa. Po zmianie stron  w 47 minucie trzecią bramkę w meczu strzela Kuba Błażewicz.  Po chwili rozluźnienia w 55 minucie goście strzelają honorową bramkę. Nasza odpowiedź jest bardzo szybka bramki strzelają Paweł Kamiński 70' i Kuba Błażewicz 75 i 79 minuta.  Ostatecznie wygrywamy 6:1. Sezon kończymy ostatecznie na trzecim miejscu.  Teraz chwila odpoczynku i  rozpoczynamy przygotowania do nowego sezonu, którego celem jest awans do IV ligi.

Polonia Pasłęk – Ewingi Zalewo   6:1 (2:0) Bramki: Błażewicz 22', 34', 47', 75' , 79', Kamiński 70'

Skład: Wilczyński, Filaszkiewicz, Chwoszcz (46, Włodarczyk), Kuczkowski(75'Konczewski M), Musiński, Szymanowski(75' Towarek), Błażewicz, Sobas, Kopycki (60' Zaborny), Kamiński, Leśniewski.