Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Czarni Rudzienice - Polonia

21. 08. 23

M3Komplet punktów wywalczyliśmy w Rudzienicach w meczu z miejscowymi LKS Czarni. Był to bardzo ciężki mecz i tym bardziej cieszą trzy punkty. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 0:0, w której tak samo gospodarze i goście mieli kilka sytuacji strzeleckich.  PO rozpoczęciu drugiej połowy meczu w 50 minucie bramkę na 0:1 zdobywa Kuba Błażewicz. Taki stan rzeczy trwała do siedemdziesiątej czwartej minuty, kiedy to gospodarze doprowadzają do remisu. Końcówka meczu należy jednak do naszych piłkarzy i w 89 minucie meczu zwycięską bramkę strzela Radek Lenart.

LKS Czarni Rudzienice – Polonia Pasłęk 1:2 (0:0). Bramki: Błażewicz 50' i Lenart 89'

Skład: Skop, Konczewski M, Augustyńczyk(60' Bakunowicz), Lenart , Czubak, Błażewicz, Lender (70' Dudkowski), Krzykwa (15' Chwoszcz), Kamiński, Sambor, Bildziuk.