Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Zwycięstwo w Radomnie

21. 09. 05

Radomno2 O wynik meczu martwiliśmy się do 70 minuty gdy bramkę doprowadzającą do remisu zdobywa Kuba Błażewicz. To tego momentu to gospodarze wygrywali z nami 2:1. Mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze, bo już w siódmej minucie bramkę strzelił  Kamil Kuczkowski.  Później już bramki w pierwszej połowie zdobywali gospodarze 14' i 44'.  Końcówka meczu należała jednak  do podopiecznych trenera Sebastiana Cierlickiego.

W  87 minucie na 2:3 doprowadza Paweł Kamiński, w 90+ 1' kolejna bramkę dla Polonii zdobywa Radek Lenart. Kropkę nad  „i” stawia  w 90+5'  Kamil Kuczkowski dla którego jest to druga bramka w meczu. Coraz więcej szans dostają młodzi zawodnicy do gry w pierwszym zespole i to bardzo cieszy.

Radomniak Radomno – Polonia Pasłęk 2:5 (2:1). Bramki: Kuczkowski 7'i 90+5', Błażewicz 70', Kamiński 87' i Lenart 90+1'

Skład: Bebłowski, Wiczyński, Konczewski M, Kuczkowski, Bakunowicz, Lenart, Czubak, Błażewicz (90+3' Włodarczyk), Kamiński, Sambor (25' Filaszkiewicz), Bildziuk (70' Dudkowski).