Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Pierwszy sparing 2022

22. 01. 24

igorek15 stycznia drużyna seniorów wznowiła treningi przed rundą wiosenną. W niedzielę, 23 stycznia rozegrała pierwszy mecz sparingowy, a przeciwnikiem był juniorski zespół Olimpii Elbląg. Spotkanie zakończyło się wygraną podopiecznych trenera Sebastiana Cierlickiego 3:0. Bramki dla Naszej drużyny strzelili Radek Lenart w 39 minucie i 82 minucie Paweł Kamiński. W 51 minucie padł gol samobójczy.

Skład: Bebłowski, Wiczyński, Bildziuk, Sambor, Filaszkiewicz, Konczewski M, Bakunowicz, Kuczkowski, Nowak, Lenart, Kamiński. Na zmiany wchodzili: Skop, Czubak, Włodarczyk