Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Ważne wyjazdowe zwycięstwo

22. 03. 20
Po bardzo dobrym meczu wygraliśmy wyjazdowy mecz z Unią Susz 2:5. W pierwszej połowie strzeliliśmy cztery bramki, a festiwal strzelecki w siedemnastej minucie rozpoczął Jacek Czerniewski. Dwie minuty później było już 0:2 po bramce Maćka Kruczyńskiego. Na trzecią bramkę również czekaliśmy tylko dwie minuty i po bramce Radka Lenarta prowadzimy 0:3. Radek w 37 minucie strzela swoją drugą bramkę w meczu i do szatni schodzimy z wynikiem 0:4. W drugiej połowie meczu gospodarze strzelili dwie bramki z rzutów karnych, a my odpowiedzieliśmy bramką Pawła Kamińskiego w 63 minucie. W drużynie zadebiutowali Maciek Kruczyński, Jamal Hemmati i Kamil Opiekulski.
Unia Susz – Polonia Pasłęk 2:5 (0:4). Bramki: Czerniewski 17’. Kruczyński 19’, Lenart 21’ i 37’, Kamiński 63’
Skład: Bebłowski, Kruczyński, Wiczyński (70’ Czubak), Konczewski M (65’ Opiekulski), Kuczkowski, Bakunowicz (75’ Bildziuk), Lenart (80’ Hammati), Konczewski H (77’ Błażewicz), Kamiński, Sambor, Czerniewski.