Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Pewne zwycięstwo.

22. 03. 27

DSC 6654Pokonując Czarnych Rudzienice na własnym boisku 3:0 umocniliśmy się na pozycji wicelidera tabeli. Punkty zgubili goniący nas Unia Susz która zremisowała 2:2 z Płomieniem Turznica i Ossa Biskupiec która przegrała z Delfinem Rybno 3:0. Pierwszą bramkę z Rudzienicami strzelił Hubert Konczewski, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym gości. Na drugą bramkę czekaliśmy do 66 minuty, kiedy to bardzo ładnej indywidualnej akcji gola strzelił Radek Lenart. Wynik meczu ustalił Jacek Czerniewski strzelając bramkę w 89 minucie.

Polonia Pasłęk -  Czarni Rudzienice 3:0 (1:0) . Bramki: Konczewski H 25’, Lenart 66’, Czerniewski 89’

Skład: Bebłowski, Kruczyński(57’ Filaszkiewicz), Wiczyński(75’ Czubak), Konczewski M(80’ Bildziuk), Kuczkowski, Bakunowicz(85’ Urbański), Lenart(80’ Hammati), Konczewski H(70’ Włodarczyk), Kamiński, Sambor, Czerniewski,