1 agrimasz

Grupy młodzieżowe

Kategoria: Piłka Nożna
23. 04. 16

W sobotę swoje rozgrywki rozpoczęły drużyny młodzieżowe naszego klubu. Juniorzy pod wodzą dwójki trenerskiej Mariusza Perlejewskego i Tomasza Agustyńczyka pokokonali na wyjeździe Polonię Iłowo 4:1. Juniorzy młodsi trenowani przez Marcina Gierczka pokonali w Młynarach Syrenę 3:2.

Warto dodać że drużynę trenera Gierczaka faktycznie tworzą zawodnicy w wieku trampkarza i jest to pierwsza grupa młodzieżowa, która na podstawie umowy przeszła do Polonii z AP Polonia 2018.

Gratulacje dla obu drużynom za wyniki

21. 05. 23

Wygrana z liderem.

Miłą niespodziankę sprawili nam dzisiaj nasi piłkarze. W wyjazdowym meczu z liderem Unią Susz wygrali 2:1. Mecz stał na bardzo dobrym poziomie. Prowadziliśmy wyrównaną i bardzo mądrą grę. Po stracie bramki na 1:0 nie poddaliśmy się. Konsekwentna gra w ataku i bardzo dobra w obranie przyniosły efekty i strzeliliśmy w drugiej połowie dwie bramki. Na słowa uznania zasługuje cała drużyna. Strzelcy to Konczewski i Leśniewski.

Czytaj dalej...
21. 05. 18

Nasze drużyny młodzieżowe w ubiegły weekend przyniosły nam dużo satysfakcji.  Juniorzy młodsi podejmowali u siebie rówieśników ze Startu Działdowo. Po dobrym spotkaniu wygrali ten pojedynek 3:2.  Bramki zdobyli Kacper Szczęch oraz Szyman Kujawski x 2. Drużyna wystąpiła w składzie  Zydanowicz, Suckiel, Wilczyński, Bogdański, Opiekulski, Kujawski, Korneluk, Pawełek, Tyburski, Liwski, JAcheć. Po przerwie zagrali: Pasternak Rutkowski, Szczęch, Szekszteło Daniel, Szekszteło Filip, Szczęch Kacper, Szczęch Filip.