1 agrimasz

Grała młodzież podsumowanie

Nadrzędna kategoria: Piłka Nożna
21. 05. 18

Nasze drużyny młodzieżowe w ubiegły weekend przyniosły nam dużo satysfakcji.  Juniorzy młodsi podejmowali u siebie rówieśników ze Startu Działdowo. Po dobrym spotkaniu wygrali ten pojedynek 3:2.  Bramki zdobyli Kacper Szczęch oraz Szyman Kujawski x 2. Drużyna wystąpiła w składzie  Zydanowicz, Suckiel, Wilczyński, Bogdański, Opiekulski, Kujawski, Korneluk, Pawełek, Tyburski, Liwski, JAcheć. Po przerwie zagrali: Pasternak Rutkowski, Szczęch, Szekszteło Daniel, Szekszteło Filip, Szczęch Kacper, Szczęch Filip.

Zespół juniora zaś w meczu wyjazdowym w którym skazany była na „pożarcie” zmierzył się w Elblągu z Olimpią. Nasi zawodnicy postawili dużo wyżej notowanemu przeciwnikowi trudne warunki. Po zaciętym pojedynku niestety przegraliśmy 0:1. Mecz od 60 minuty graliśmy w 10. W spotkaniu wystąpili:  Wajda, Chwoszcz, Hołowaty, Trachniewicz, Szeksztelło D., Chmielewski, Szczęch K, Konczewski, Dudkowski, Wożnowski, Wodarczyk. Po przerwie grali Pasternak, Bułkowski, Daniecki, Wasilewski.

Najbliższe mecze drużyna juniora młodszego w najbliższą środę (19 maj) rozegra na wyjeździe ze Startem Nidzica  oraz w sobotę  z Tęczą Miłomłym (również na wyjeździe). Junior starszy zaś będzie grał w niedzielę ( w Pasłęku ze Startem Nidzica o godzinie 12:00