Klasa okręgowa, grupa: warmińsko-mazurska II 2021/2022
Kolejka 01 |
07-08-2021 00:00 |
Olimpia Olsztynek |
4 : 1 |
Warmia Olsztyn |
|
07-08-2021 00:00 |
Ossa Biskupiec Pom. |
2 : 1 |
Tęcza Miłomłyn |
|
07-08-2021 00:00 |
Grunwald Gierzwałd |
1 : 1 |
Drwęca Nowe Miasto |
|
07-08-2021 00:00 |
Radomniak Radomno |
0 : 1 |
Ewingi Zalewo |
|
07-08-2021 00:00 |
Płomień Turznica |
6 : 1 |
MKS Miłakowo |
|
07-08-2021 00:00 |
Czarni Rudzienice |
1 : 3 |
Kormoran Zwierzewo |
|
07-08-2021 00:00 |
Unia Susz |
2 : 2 |
GSZS Rybno |
|
07-08-2021 17:00 |
Start Nidzica |
3 : 3 |
Polonia Pasłęk |
|
Kolejka 02 |
14-08-2021 17:00 |
Płomień Turznica |
1 : 0 |
Start Nidzica |
|
14-08-2021 17:00 |
Ewingi Zalewo |
3 : 1 |
Warmia Olsztyn |
|
14-08-2021 17:00 |
Polonia Pasłęk |
4 : 4 |
Unia Susz |
|
14-08-2021 17:00 |
GSZS Rybno |
2 : 4 |
Czarni Rudzienice |
|
14-08-2021 17:00 |
Grunwald Gierzwałd |
6 : 2 |
MKS Miłakowo |
|
14-08-2021 17:00 |
Kormoran Zwierzewo |
1 : 4 |
Ossa Biskupiec Pom. |
|
14-08-2021 17:00 |
Drwęca Nowe Miasto |
5 : 2 |
Olimpia Olsztynek |
|
14-08-2021 17:00 |
Radomniak Radomno |
3 : 1 |
Tęcza Miłomłyn |
|
Kolejka 03 |
21-08-2021 16:00 |
Unia Susz |
1 : 0 |
Płomień Turznica |
|
21-08-2021 16:00 |
Drwęca Nowe Miasto |
3 : 0 |
MKS Miłakowo |
|
21-08-2021 16:00 |
Czarni Rudzienice |
1 : 2 |
Polonia Pasłęk |
|
21-08-2021 16:00 |
Radomniak Radomno |
2 : 0 |
Kormoran Zwierzewo |
|
21-08-2021 16:00 |
Warmia Olsztyn |
0 : 1 |
Tęcza Miłomłyn |
|
21-08-2021 16:00 |
Olimpia Olsztynek |
7 : 2 |
Ewingi Zalewo |
|
21-08-2021 16:00 |
Ossa Biskupiec Pom. |
3 : 0 |
GSZS Rybno |
|
21-08-2021 16:00 |
Start Nidzica |
4 : 1 |
Grunwald Gierzwałd |
|
Kolejka 04 |
28-08-2021 17:00 |
Start Nidzica |
4 : 3 |
MKS Miłakowo |
|
28-08-2021 17:00 |
Tęcza Miłomłyn |
1 : 2 |
Olimpia Olsztynek |
|
28-08-2021 17:00 |
Drwęca Nowe Miasto |
3 : 1 |
Ewingi Zalewo |
|
28-08-2021 17:00 |
Płomień Turznica |
2 : 4 |
Czarni Rudzienice |
|
28-08-2021 17:00 |
Polonia Pasłęk |
6 : 1 |
Ossa Biskupiec Pom. |
|
28-08-2021 17:00 |
GSZS Rybno |
1 : 1 |
Radomniak Radomno |
|
28-08-2021 17:00 |
Grunwald Gierzwałd |
4 : 2 |
Unia Susz |
|
28-08-2021 17:00 |
Kormoran Zwierzewo |
2 : 4 |
Warmia Olsztyn |
|
Kolejka 05 |
04-09-2021 16:00 |
Unia Susz |
5 : 1 |
MKS Miłakowo |
|
04-09-2021 16:00 |
Czarni Rudzienice |
1 : 0 |
Grunwald Gierzwałd |
|
04-09-2021 16:00 |
Ewingi Zalewo |
1 : 3 |
Tęcza Miłomłyn |
|
04-09-2021 16:00 |
Radomniak Radomno |
2 : 5 |
Polonia Pasłęk |
|
04-09-2021 16:00 |
Warmia Olsztyn |
0 : 4 |
GSZS Rybno |
|
04-09-2021 16:00 |
Olimpia Olsztynek |
6 : 0 |
Kormoran Zwierzewo |
|
05-09-2021 17:00 |
Start Nidzica |
1 : 1 |
Drwęca Nowe Miasto |
|
05-09-2021 17:00 |
Ossa Biskupiec Pom. |
2 : 0 |
Płomień Turznica |
|
Kolejka 06 |
11-09-2021 16:00 |
Grunwald Gierzwałd |
1 : 7 |
Ossa Biskupiec Pom. |
|
11-09-2021 16:00 |
Kormoran Zwierzewo |
0 : 5 |
Ewingi Zalewo |
|
11-09-2021 16:00 |
Drwęca Nowe Miasto |
4 : 1 |
Tęcza Miłomłyn |
|
11-09-2021 16:00 |
Płomień Turznica |
1 : 3 |
Radomniak Radomno |
|
11-09-2021 16:00 |
Czarni Rudzienice |
2 : 1 |
MKS Miłakowo |
|
11-09-2021 16:00 |
Start Nidzica |
3 : 2 |
Unia Susz |
|
11-09-2021 16:00 |
GSZS Rybno |
3 : 5 |
Olimpia Olsztynek |
|
11-09-2021 17:00 |
Polonia Pasłęk |
10 : 1 |
Warmia Olsztyn |
|
Kolejka 07 |
18-09-2021 00:00 |
Tęcza Miłomłyn |
1 : 1 |
Kormoran Zwierzewo |
|
18-09-2021 00:00 |
Unia Susz |
3 : 1 |
Drwęca Nowe Miasto |
|
18-09-2021 00:00 |
Ewingi Zalewo |
2 : 2 |
GSZS Rybno |
|
18-09-2021 00:00 |
Radomniak Radomno |
2 : 1 |
Grunwald Gierzwałd |
|
18-09-2021 00:00 |
Ossa Biskupiec Pom. |
2 : 2 |
MKS Miłakowo |
|
18-09-2021 00:00 |
Warmia Olsztyn |
1 : 3 |
Płomień Turznica |
|
18-09-2021 00:00 |
Czarni Rudzienice |
1 : 6 |
Start Nidzica |
|
18-09-2021 16:00 |
Olimpia Olsztynek |
3 : 2 |
Polonia Pasłęk |
|
Kolejka 08 |
25-09-2021 16:00 |
GSZS Rybno |
5 : 1 |
Tęcza Miłomłyn |
|
25-09-2021 16:00 |
Ossa Biskupiec Pom. |
3 : 1 |
Start Nidzica |
|
25-09-2021 16:00 |
Polonia Pasłęk |
6 : 4 |
Ewingi Zalewo |
|
25-09-2021 16:00 |
Unia Susz |
3 : 1 |
Czarni Rudzienice |
|
25-09-2021 16:00 |
Drwęca Nowe Miasto |
6 : 1 |
Kormoran Zwierzewo |
|
25-09-2021 16:00 |
Płomień Turznica |
0 : 1 |
Olimpia Olsztynek |
|
26-09-2021 16:00 |
Grunwald Gierzwałd |
4 : 3 |
Warmia Olsztyn |
|
26-09-2021 16:00 |
Radomniak Radomno |
2 : 2 |
MKS Miłakowo |
|
Kolejka 09 |
02-10-2021 15:00 |
Radomniak Radomno |
1 : 4 |
Start Nidzica |
|
02-10-2021 15:00 |
Warmia Olsztyn |
4 : 2 |
MKS Miłakowo |
|
02-10-2021 15:00 |
Olimpia Olsztynek |
3 : 0 |
Grunwald Gierzwałd |
|
02-10-2021 15:00 |
Czarni Rudzienice |
2 : 2 |
Drwęca Nowe Miasto |
|
02-10-2021 15:00 |
Ossa Biskupiec Pom. |
2 : 5 |
Unia Susz |
|
02-10-2021 15:00 |
Kormoran Zwierzewo |
2 : 2 |
GSZS Rybno |
|
02-10-2021 15:00 |
Ewingi Zalewo |
1 : 1 |
Płomień Turznica |
|
02-10-2021 15:30 |
Tęcza Miłomłyn |
3 : 6 |
Polonia Pasłęk |
|
Kolejka 10 |
09-10-2021 15:00 |
Unia Susz |
2 : 0 |
Radomniak Radomno |
|
09-10-2021 15:00 |
Drwęca Nowe Miasto |
2 : 5 |
GSZS Rybno |
|
09-10-2021 15:00 |
Płomień Turznica |
3 : 0 |
Tęcza Miłomłyn |
|
09-10-2021 15:00 |
Warmia Olsztyn |
0 : 1 |
Start Nidzica |
|
09-10-2021 15:00 |
Czarni Rudzienice |
1 : 2 |
Ossa Biskupiec Pom. |
|
09-10-2021 15:30 |
Polonia Pasłęk |
14 : 2 |
Kormoran Zwierzewo |
|
10-10-2021 15:30 |
MKS Miłakowo |
0 : 3 |
Olimpia Olsztynek |
|
10-10-2021 15:30 |
Grunwald Gierzwałd |
0 : 3 |
Ewingi Zalewo |
|
Kolejka 11 |
16-10-2021 15:00 |
Ewingi Zalewo |
3 : 0 |
MKS Miłakowo |
|
16-10-2021 15:00 |
GSZS Rybno |
6 : 3 |
Polonia Pasłęk |
|
16-10-2021 15:00 |
Radomniak Radomno |
3 : 1 |
Czarni Rudzienice |
|
16-10-2021 15:00 |
Olimpia Olsztynek |
5 : 2 |
Start Nidzica |
|
16-10-2021 15:00 |
Ossa Biskupiec Pom. |
3 : 0 |
Drwęca Nowe Miasto |
|
16-10-2021 15:00 |
Kormoran Zwierzewo |
0 : 5 |
Płomień Turznica |
|
16-10-2021 15:00 |
Tęcza Miłomłyn |
1 : 2 |
Grunwald Gierzwałd |
|
17-10-2021 15:00 |
Warmia Olsztyn |
0 : 5 |
Unia Susz |
|
Kolejka 12 |
23-10-2021 15:00 |
Unia Susz |
3 : 0 |
Olimpia Olsztynek |
|
23-10-2021 15:00 |
Drwęca Nowe Miasto |
0 : 3 |
Polonia Pasłęk |
|
23-10-2021 15:00 |
Czarni Rudzienice |
6 : 2 |
Warmia Olsztyn |
|
23-10-2021 15:00 |
Ossa Biskupiec Pom. |
7 : 2 |
Radomniak Radomno |
|
23-10-2021 15:00 |
Start Nidzica |
2 : 1 |
Ewingi Zalewo |
|
24-10-2021 00:00 |
Płomień Turznica |
5 : 1 |
GSZS Rybno |
|
24-10-2021 00:00 |
MKS Miłakowo |
0 : 3 |
Tęcza Miłomłyn |
|
24-10-2021 00:00 |
Grunwald Gierzwałd |
3 : 2 |
Kormoran Zwierzewo |
|
Kolejka 13 |
30-10-2021 14:00 |
Tęcza Miłomłyn |
0 : 3 |
Start Nidzica |
|
30-10-2021 14:00 |
Ewingi Zalewo |
0 : 3 |
Unia Susz |
|
30-10-2021 14:00 |
GSZS Rybno |
3 : 1 |
Grunwald Gierzwałd |
|
30-10-2021 14:00 |
Radomniak Radomno |
0 : 3 |
Drwęca Nowe Miasto |
|
30-10-2021 14:00 |
Polonia Pasłęk |
1 : 2 |
Płomień Turznica |
|
30-10-2021 14:00 |
Olimpia Olsztynek |
3 : 4 |
Czarni Rudzienice |
|
30-10-2021 14:00 |
Warmia Olsztyn |
2 : 3 |
Ossa Biskupiec Pom. |
|
30-10-2021 14:00 |
Kormoran Zwierzewo |
1 : 2 |
MKS Miłakowo |
|
Kolejka 14 |
06-11-2021 00:00 |
MKS Miłakowo |
1 : 6 |
GSZS Rybno |
|
06-11-2021 00:00 |
Ossa Biskupiec Pom. |
2 : 5 |
Olimpia Olsztynek |
|
06-11-2021 00:00 |
Start Nidzica |
4 : 2 |
Kormoran Zwierzewo |
|
06-11-2021 00:00 |
Unia Susz |
2 : 0 |
Tęcza Miłomłyn |
|
06-11-2021 00:00 |
Drwęca Nowe Miasto |
0 : 4 |
Płomień Turznica |
|
06-11-2021 00:00 |
Radomniak Radomno |
0 : 3 |
Warmia Olsztyn |
|
06-11-2021 00:00 |
Czarni Rudzienice |
4 : 2 |
Ewingi Zalewo |
|
07-11-2021 13:30 |
Grunwald Gierzwałd |
0 : 5 |
Polonia Pasłęk |
|
Kolejka 15 |
13-11-2021 13:00 |
Warmia Olsztyn |
1 : 1 |
Drwęca Nowe Miasto |
|
13-11-2021 13:00 |
Kormoran Zwierzewo |
2 : 7 |
Unia Susz |
|
13-11-2021 13:00 |
Tęcza Miłomłyn |
1 : 1 |
Czarni Rudzienice |
|
13-11-2021 13:00 |
Płomień Turznica |
2 : 0 |
Grunwald Gierzwałd |
|
13-11-2021 13:00 |
Ewingi Zalewo |
2 : 4 |
Ossa Biskupiec Pom. |
|
13-11-2021 13:00 |
GSZS Rybno |
6 : 1 |
Start Nidzica |
|
13-11-2021 13:00 |
Olimpia Olsztynek |
2 : 1 |
Radomniak Radomno |
|
14-11-2021 13:00 |
Polonia Pasłęk |
5 : 1 |
MKS Miłakowo |
|
Kolejka 16 |
21-11-2021 13:00 |
GSZS Rybno |
2 : 0 |
Unia Susz |
|
21-11-2021 13:00 |
Polonia Pasłęk |
2 : 1 |
Start Nidzica |
|
21-11-2021 13:00 |
MKS Miłakowo |
0 : 1 |
Płomień Turznica |
|
21-11-2021 13:00 |
Warmia Olsztyn |
2 : 3 |
Olimpia Olsztynek |
|
21-11-2021 13:00 |
Kormoran Zwierzewo |
5 : 4 |
Czarni Rudzienice |
|
21-11-2021 13:00 |
Tęcza Miłomłyn |
3 : 1 |
Ossa Biskupiec Pom. |
|
21-11-2021 13:00 |
Ewingi Zalewo |
1 : 4 |
Radomniak Radomno |
|
21-11-2021 13:00 |
Drwęca Nowe Miasto |
1 : 1 |
Grunwald Gierzwałd |
|
Kolejka 17 |
19-03-2022 00:00 |
Olimpia Olsztynek |
2 : 0 |
Drwęca Nowe Miasto |
|
19-03-2022 00:00 |
Czarni Rudzienice |
2 : 0 |
GSZS Rybno |
|
19-03-2022 00:00 |
Ossa Biskupiec Pom. |
1 : 1 |
Kormoran Zwierzewo |
|
19-03-2022 00:00 |
Start Nidzica |
1 : 2 |
Płomień Turznica |
|
19-03-2022 00:00 |
MKS Miłakowo |
1 : 1 |
Grunwald Gierzwałd |
|
19-03-2022 00:00 |
Warmia Olsztyn |
6 : 0 |
Ewingi Zalewo |
|
19-03-2022 00:00 |
Tęcza Miłomłyn |
1 : 2 |
Radomniak Radomno |
|
19-03-2022 15:30 |
Unia Susz |
2 : 5 |
Polonia Pasłęk |
|
Kolejka 18 |
26-03-2022 15:00 |
Polonia Pasłęk |
3 : 0 |
Czarni Rudzienice |
|
27-03-2022 00:00 |
Ewingi Zalewo |
0 : 2 |
Olimpia Olsztynek |
|
27-03-2022 00:00 |
Tęcza Miłomłyn |
3 : 4 |
Warmia Olsztyn |
|
27-03-2022 00:00 |
GSZS Rybno |
3 : 0 |
Ossa Biskupiec Pom. |
|
27-03-2022 00:00 |
Grunwald Gierzwałd |
3 : 4 |
Start Nidzica |
|
27-03-2022 00:00 |
Kormoran Zwierzewo |
0 : 0 |
Radomniak Radomno |
|
27-03-2022 00:00 |
MKS Miłakowo |
1 : 2 |
Drwęca Nowe Miasto |
|
27-03-2022 00:00 |
Płomień Turznica |
2 : 2 |
Unia Susz |
|
Kolejka 19 |
02-04-2022 00:00 |
Radomniak Radomno |
1 : 5 |
GSZS Rybno |
|
02-04-2022 00:00 |
MKS Miłakowo |
1 : 4 |
Start Nidzica |
|
02-04-2022 00:00 |
Unia Susz |
3 : 0 |
Grunwald Gierzwałd |
|
02-04-2022 00:00 |
Ewingi Zalewo |
1 : 3 |
Drwęca Nowe Miasto |
|
02-04-2022 00:00 |
Olimpia Olsztynek |
0 : 0 |
Tęcza Miłomłyn |
|
02-04-2022 00:00 |
Czarni Rudzienice |
0 : 4 |
Płomień Turznica |
|
02-04-2022 00:00 |
Warmia Olsztyn |
8 : 1 |
Kormoran Zwierzewo |
|
03-04-2022 16:00 |
Ossa Biskupiec Pom. |
1 : 2 |
Polonia Pasłęk |
|
Kolejka 20 |
09-04-2022 00:00 |
Drwęca Nowe Miasto |
2 : 2 |
Start Nidzica |
|
09-04-2022 00:00 |
Tęcza Miłomłyn |
5 : 0 |
Ewingi Zalewo |
|
09-04-2022 00:00 |
GSZS Rybno |
3 : 3 |
Warmia Olsztyn |
|
09-04-2022 00:00 |
Kormoran Zwierzewo |
1 : 1 |
Olimpia Olsztynek |
|
10-04-2022 00:00 |
Płomień Turznica |
0 : 4 |
Ossa Biskupiec Pom. |
|
10-04-2022 00:00 |
MKS Miłakowo |
2 : 3 |
Unia Susz |
|
10-04-2022 00:00 |
Grunwald Gierzwałd |
3 : 2 |
Czarni Rudzienice |
|
10-04-2022 14:00 |
Polonia Pasłęk |
3 : 0 |
Radomniak Radomno |
|
Kolejka 21 |
16-04-2022 00:00 |
Radomniak Radomno |
1 : 0 |
Płomień Turznica |
|
16-04-2022 00:00 |
Unia Susz |
5 : 1 |
Start Nidzica |
|
16-04-2022 00:00 |
Ewingi Zalewo |
0 : 6 |
Kormoran Zwierzewo |
|
16-04-2022 00:00 |
MKS Miłakowo |
1 : 0 |
Czarni Rudzienice |
|
16-04-2022 00:00 |
Olimpia Olsztynek |
2 : 0 |
GSZS Rybno |
|
16-04-2022 00:00 |
Tęcza Miłomłyn |
1 : 2 |
Drwęca Nowe Miasto |
|
16-04-2022 00:00 |
Ossa Biskupiec Pom. |
3 : 0 |
Grunwald Gierzwałd |
|
16-04-2022 13:00 |
Warmia Olsztyn |
2 : 3 |
Polonia Pasłęk |
|
Kolejka 22 |
23-04-2022 00:00 |
Kormoran Zwierzewo |
0 : 3 |
Tęcza Miłomłyn |
|
23-04-2022 00:00 |
Drwęca Nowe Miasto |
0 : 4 |
Unia Susz |
|
23-04-2022 00:00 |
Płomień Turznica |
4 : 2 |
Warmia Olsztyn |
|
23-04-2022 00:00 |
Start Nidzica |
1 : 3 |
Czarni Rudzienice |
|
23-04-2022 00:00 |
GSZS Rybno |
5 : 0 |
Ewingi Zalewo |
|
23-04-2022 00:00 |
MKS Miłakowo |
1 : 2 |
Ossa Biskupiec Pom. |
|
23-04-2022 00:00 |
Grunwald Gierzwałd |
1 : 2 |
Radomniak Radomno |
|
23-04-2022 16:00 |
Polonia Pasłęk |
0 : 1 |
Olimpia Olsztynek |
|
Kolejka 23 |
30-04-2022 16:00 |
MKS Miłakowo |
0 : 2 |
Radomniak Radomno |
|
30-04-2022 16:00 |
Kormoran Zwierzewo |
1 : 1 |
Drwęca Nowe Miasto |
|
30-04-2022 16:00 |
Warmia Olsztyn |
5 : 0 |
Grunwald Gierzwałd |
|
30-04-2022 16:00 |
Czarni Rudzienice |
4 : 2 |
Unia Susz |
|
30-04-2022 16:00 |
Ewingi Zalewo |
1 : 3 |
Polonia Pasłęk |
|
30-04-2022 16:00 |
Olimpia Olsztynek |
6 : 0 |
Płomień Turznica |
|
30-04-2022 16:00 |
Start Nidzica |
1 : 3 |
Ossa Biskupiec Pom. |
|
30-04-2022 16:00 |
Tęcza Miłomłyn |
2 : 7 |
GSZS Rybno |
|
Kolejka 24 |
07-05-2022 00:00 |
GSZS Rybno |
2 : 1 |
Kormoran Zwierzewo |
|
07-05-2022 00:00 |
Grunwald Gierzwałd |
0 : 6 |
Olimpia Olsztynek |
|
07-05-2022 00:00 |
Start Nidzica |
3 : 3 |
Radomniak Radomno |
|
07-05-2022 00:00 |
MKS Miłakowo |
2 : 2 |
Warmia Olsztyn |
|
07-05-2022 00:00 |
Unia Susz |
1 : 1 |
Ossa Biskupiec Pom. |
|
07-05-2022 00:00 |
Drwęca Nowe Miasto |
4 : 0 |
Czarni Rudzienice |
|
07-05-2022 00:00 |
Płomień Turznica |
4 : 0 |
Ewingi Zalewo |
|
07-05-2022 17:00 |
Polonia Pasłęk |
3 : 0 |
Tęcza Miłomłyn |
|
Kolejka 25 |
14-05-2022 00:00 |
Tęcza Miłomłyn |
2 : 1 |
Płomień Turznica |
|
14-05-2022 00:00 |
Ewingi Zalewo |
0 : 0 |
Grunwald Gierzwałd |
|
14-05-2022 00:00 |
Ossa Biskupiec Pom. |
0 : 1 |
Czarni Rudzienice |
|
14-05-2022 00:00 |
Olimpia Olsztynek |
5 : 0 |
MKS Miłakowo |
|
14-05-2022 00:00 |
GSZS Rybno |
2 : 1 |
Drwęca Nowe Miasto |
|
14-05-2022 00:00 |
Start Nidzica |
0 : 0 |
Warmia Olsztyn |
|
14-05-2022 00:00 |
Radomniak Radomno |
0 : 3 |
Unia Susz |
|
14-05-2022 16:00 |
Kormoran Zwierzewo |
7 : 4 |
Polonia Pasłęk |
|
Kolejka 26 |
21-05-2022 00:00 |
Grunwald Gierzwałd |
1 : 3 |
Tęcza Miłomłyn |
|
21-05-2022 00:00 |
MKS Miłakowo |
3 : 0 |
Ewingi Zalewo |
|
21-05-2022 00:00 |
Start Nidzica |
3 : 2 |
Olimpia Olsztynek |
|
21-05-2022 00:00 |
Unia Susz |
3 : 2 |
Warmia Olsztyn |
|
21-05-2022 00:00 |
Płomień Turznica |
2 : 0 |
Kormoran Zwierzewo |
|
21-05-2022 00:00 |
Czarni Rudzienice |
1 : 2 |
Radomniak Radomno |
|
21-05-2022 17:00 |
Polonia Pasłęk |
4 : 1 |
GSZS Rybno |
|
22-05-2022 17:00 |
Drwęca Nowe Miasto |
0 : 1 |
Ossa Biskupiec Pom. |
|
Kolejka 27 |
29-05-2022 00:00 |
Tęcza Miłomłyn |
1 : 0 |
MKS Miłakowo |
|
29-05-2022 00:00 |
Ewingi Zalewo |
0 : 1 |
Start Nidzica |
|
29-05-2022 00:00 |
Olimpia Olsztynek |
2 : 0 |
Unia Susz |
|
29-05-2022 00:00 |
GSZS Rybno |
1 : 2 |
Płomień Turznica |
|
29-05-2022 00:00 |
Warmia Olsztyn |
8 : 0 |
Czarni Rudzienice |
|
29-05-2022 00:00 |
Kormoran Zwierzewo |
6 : 2 |
Grunwald Gierzwałd |
|
29-05-2022 00:00 |
Radomniak Radomno |
1 : 1 |
Ossa Biskupiec Pom. |
|
29-05-2022 17:00 |
Polonia Pasłęk |
6 : 3 |
Drwęca Nowe Miasto |
|
Kolejka 28 |
04-06-2022 16:00 |
Płomień Turznica |
1 : 3 |
Polonia Pasłęk |
|
05-06-2022 00:00 |
Unia Susz |
4 : 0 |
Ewingi Zalewo |
|
05-06-2022 00:00 |
Drwęca Nowe Miasto |
3 : 4 |
Radomniak Radomno |
|
05-06-2022 00:00 |
Czarni Rudzienice |
1 : 1 |
Olimpia Olsztynek |
|
05-06-2022 00:00 |
Ossa Biskupiec Pom. |
1 : 3 |
Warmia Olsztyn |
|
05-06-2022 00:00 |
Grunwald Gierzwałd |
2 : 5 |
GSZS Rybno |
|
05-06-2022 00:00 |
MKS Miłakowo |
0 : 0 |
Kormoran Zwierzewo |
|
05-06-2022 00:00 |
Start Nidzica |
4 : 0 |
Tęcza Miłomłyn |
|
Kolejka 29 |
11-06-2022 00:00 |
Kormoran Zwierzewo |
3 : 1 |
Start Nidzica |
|
11-06-2022 00:00 |
Płomień Turznica |
3 : 1 |
Drwęca Nowe Miasto |
|
11-06-2022 00:00 |
Tęcza Miłomłyn |
7 : 0 |
Unia Susz |
|
11-06-2022 00:00 |
Ewingi Zalewo |
3 : 4 |
Czarni Rudzienice |
|
11-06-2022 00:00 |
Olimpia Olsztynek |
3 : 0 |
Ossa Biskupiec Pom. |
|
11-06-2022 00:00 |
GSZS Rybno |
4 : 1 |
MKS Miłakowo |
|
11-06-2022 00:00 |
Warmia Olsztyn |
5 : 0 |
Radomniak Radomno |
|
11-06-2022 17:00 |
Polonia Pasłęk |
4 : 1 |
Grunwald Gierzwałd |
|
Kolejka 30 |
18-06-2022 17:00 |
Start Nidzica |
- : - |
GSZS Rybno |
|
18-06-2022 17:00 |
Radomniak Radomno |
- : - |
Olimpia Olsztynek |
|
18-06-2022 17:00 |
MKS Miłakowo |
- : - |
Polonia Pasłęk |
|
18-06-2022 17:00 |
Unia Susz |
- : - |
Kormoran Zwierzewo |
|
18-06-2022 17:00 |
Drwęca Nowe Miasto |
- : - |
Warmia Olsztyn |
|
18-06-2022 17:00 |
Czarni Rudzienice |
- : - |
Tęcza Miłomłyn |
|
18-06-2022 17:00 |
Ossa Biskupiec Pom. |
- : - |
Ewingi Zalewo |
|
18-06-2022 17:00 |
Grunwald Gierzwałd |
- : - |
Płomień Turznica |