SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Polonia

24. 04. 15

Z trudnego terenu w Turznicy piłkarze Polonii Pasłęk przywieźli cenne trzy punkty w meczu z miejscowym Płomieniem. Pierwszą bramkę w siódmej minucie meczu zdobyli gospodarze. W piętnastej minucie meczu wyrównuje Kuba Błażewicz. Remisem 1:1 kończy się pierwsza połowa. Po zmianie stron optyczną przewagę na boisku uzyskują podopieczni trenera Machińskiego. W sześćdziesiątej minucie bramkę zdobywa Hubert Konczewski i prowadzimy 1:2. Na kolejną bramkę czekaliśmy do siedemdziesiątej czwartej minuty, kiedy to wynik meczu ustalił Wojtek Bakunowicz. Wygrywany 1:3.

Skład: Bebłowski, Konczewski M(85’ Prystupa), Błażewicz(88’ Lepak), Konczewski H, Błaszczyk, Nestorowicz(85’ Czubak), Szawara, Berdyczko(78’ Dudkowski), Perlejewski, Wieliczko(70’ Bakunowicz), Kopycki(78’ Olejniczak).