Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Polonia - Płomień 4:2

20. 09. 27

mecz 2609 8Początek meczu z Płomieniem Turznica nie zapowiadał, że w nasze szeregi wkradnie się nerwowość i niepewność o końcowy wynik meczu. Po dwóch bramkach strzelonych przez Kamila Kuczkowskiego w  dwudziestej drugiej i  dwudziestej czwartej minucie prowadziliśmy 2:0.

W ostatnich dwunastu minutach pierwszej połowy piłkarze gości doprowadzili do wyrównania.  Po wznowieniu gry w drugiej połowie meczu  w obu drużynach wkradła się nerwowość. Zaczęto popełniać głupie błędy, które mogły doprowadzić do utraty bramki.  W osiemdziesiątej piątej minucie Paweł Kamiński strzałem głową  wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. Wynik meczu po zamieszaniu pod naszą bramką i samotnym rajdzie  przez prawie całe boisko ustalił Kamil Kuczkowski strzelając swoją trzecią bramkę w meczu. Brawa dla drużyny za ambitną grę i zachowanie zimnej krwi w końcówce meczu.

Polonia Pasłęk – Płomień Turznica  4:2 (2:2) Bramki: Kuczkowski  22’, 24’ i 90‘+4, Kamiński 85’

Skład: Wilczyński, Urbański, Kuczkowski, Konczewski H (87’ Konczewski M), Szymanowski, Filaszkiewicz, Kamiński (90+2 Chwoszcz), Januszkiewicz, Bildziuk (46’ Musiński), Czerniewski,  Towarek (75 Freigin)