Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Polonia - Ewingi skrót meczu ...

21. 09. 26

Pierwsza połowa meczu z Ewingami Zalewo należała do podopiecznych trenera Sebastiana Cierlickiego nie wliczając tego, że od ósmej minuty przegrywaliśmy 0:1.

Bramka gości lekko rozdrażniła naszych piłkarzy, którzy trzy minuty później doprowadzają do remisu, a bramkę strzelił Kuba Błażewicz. Na 2:1  w 21 minucie strzela Radek Lenart, który siedem minut później w 28 minucie doprowadza do stanu 3;1 dla Polonii. Na kolejną bramkę Kamila Kuczkowskiego nie czekaliśmy długo  i od 30 minuty prowadzimy już 4:1.  Na 5:1 w 32 minucie doprowadza Paweł Kamiński, a 44 minucie  Kuba Błażewicz zdobywa swoją drugą bramkę i jest już 6:1. W drugiej połowie to goście strzelają trzy bramki, a my nie za bardzo radziliśmy sobie z grą.

Polonia Pasłęk – Ewingi Zalewo  6:4 (6:1)

Skład: Skop, Filaszkiewicz (75' Chwoszcz), Konczewski M, Kuczkowski, Bakunowicz, Lenart, Dudkowski, Czubak, Błażewicz, Kamiński (46' Włodarczyk), Bildziuk.