Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Tęcza Miłomłyn - Polonia Pasłęk

21. 10. 03

tecza poloniaPewne zwycięstwo w meczu wyjazdowym z Tęcza Miłomłyn zanotowali podopieczni trenera Sebastiana Cierlickiego. Tylko przez pierwszą połowę gospodarze próbowali dotrzymać kroku piłkarzom Polonii, remisując 2:2. Bramki dla naszej drużyny strzelili Radek Lenart i Kamil Kuczkowski. Druga połowa to już ogromna przewaga polonistów i w efekcie cztery strzelone bramki. Dwukrotnie do bramki Tęczy strzelili  Kuba Błażewicz i Paweł Kamiński.

Tęcza Miłomłyn – Polonia Pasłęk 3:6 (2:2). Bramki: Lenart, Kuczkowski, Błażewicz- 2, Kamiński – 2

Skład: Bebłowski, Filaszkiewicz, Wiczyński, Bakunowicz (Dudkowski) , Lenart ( Konczewski M), Czubak, Kuczkowski ( Włodarczyk), Błażewicz (Lender), Kopycki, Kamiński, Bildziuk