Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Polonia - Płomień 1:2

21. 10. 31

DSC 5170Po prostych błędach w pierwszych minutach meczu już po ośmiu minutach meczu przegrywaliśmy z Płomieniem 0:2. Taka sytuacja ustawiła przebieg meczu. My grając ambitnie za wszelką cenę chcieliśmy odrobić straty.  W dwudziestej ósmej minucie Kuba Błażewicz  strzela kontaktową bramkę. Przed końcem pierwszej połowy Grzesiek Wiczyński trafiał piłką w słupek marnują szansę na remis. Po zmianie stron cały czas atakowaliśmy bramkę gości lecz zabrakło szczęścia i dokładności. Szkoda straconych punktów bo w tym meczu to my byliśmy lepszą drużyną, która przeważała i miała więcej sytuacji strzeleckich.

Polonia Pasłęk – Płomień  Turznica  1:2 (1;2)  Bramki: Błażewicz 28' dla Polonii i Sadowski 6', Burchart 8' (k) dla Płomienia

Skład: Bebłowski, Wiczyński, Konczewski M(46' Filaszkiewicz), Kuczkowski, Bakunowicz, Błażewicz, Lenart, Włodarczyk, Kopycki, Kamiński(50' Konczewski H), Sambor