Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Wyjazdowe zwyciestwo

21. 11. 07

gierzwald 4Po dwóch latach przełamaliśmy niemoc na boisku w Gierzwałdzie i wygraliśmy  5:0 z miejscowym Grunwaldem. Mecz zaczął się bardzo pomyślnie dla naszej drużyny, bo już w trzeciej minucie pierwszą bramkę strzela Tomek Sambor. Na drugą bramkę czekaliśmy jedenaście minut. W czternastej minucie bramkę z rzutu karnego zdobywa Radek Lenart. Mimo wielu sytuacji strzeleckich pierwsza połowa meczu kończy się wnykiem 0:2 dla podopiecznych trenera Cierlickiego. Druga połowa meczu też należała do polonistów, którzy strzelili trzy bramki. W 63 minucie kolejny raz do bramki gospodarzy trafia Radek Lenart.  W 75 minucie wynik meczu na 0:4 dla Polonii podwyższa Paweł Kamiński. Wynik meczu w 88 minucie ustala powracający po długiej przerwie spowodowanej kontuzją Hubert Konczewski.

Grunwald Gierzwałd – Polonia Pasłęk 0:5 (0:2). Bramki: Sambor 3'. Lenart 14' i 63', Kamiński 75'. Konczewski H 88'

Skład: Skop, Filaszkiewicz(80' Chwoszcz), Wiczyński, Kuczkowski, Bakunowicz, Błażewicz, Lenart, Włodarczyk (65' Konczewski H., Kopycki (46' Konczewski M.), Kamiński, Sambor (77' Bildziuk)