Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Polonia - MKS Miłakowo 5:1

21. 11. 15

DSC 5329Pierwsze dwadzieścia minut meczu z Miłakowem zostało przespane przez Naszych piłkarzy. W tym czasie to goście strzelili pierwszą bramkę i do dwudziestej ósmej minuty prowadzili z Polonią 0:1. Bramkę na remis strzelił Radek Lenart. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1. W drugiej połowie podopieczni trenera Cierlickiego wzięli się mocno do pracy czego efektem były strzelone cztery bramki.

Polonia Pasłęk – MKS Miłakowo  5:1 (1:1). Bramki: Lenart 28’i 57’, Kamiński 53’, 70’ i 90’

Skład: Skop, Filaszkiewicz( 83’ Czubak) , Wiczyński, Konczewski M, Konczewski H (68’  Bildziuk) , Kuczkowski, Bakunowicz, Lenart( 80’ Bebłowski), Włodarczyk ( 75’ Nowak) , Kamiński, Sambor.