Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Polonia - Start 2:1

21. 11. 22

DSC 5380W ostatnim swoim meczu w tym roku Polonia Pasłęk pokonała na własnym boisku Start Nidzica 2:1. Było to pierwsze zwycięstwo podopiecznych trenera Cierlickiego nad drużyną z Nidzicy od czterech spotkań.  W  poprzednim sezonie dwukrotnie padł remis, a na inaugurację obecnego sezonu również zremisowaliśmy. Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy po bramce Kamila Kuczkowskiego w dwudziestej siódmej minucie.  Po zmianie stron na 2:0  w 49 minucie wynik meczu podwyższa Paweł Kamiński.  W siedemdziesiątej pierwszej minucie goście zdobywają kontaktową bramkę.  Mimo okazji strzeleckich z jednej i drugiej strony wynik meczu nie uległ zmianie.

Polonia Pasłęk – Start Nidzica  2;1 (1:0). Bramki: Kuczkowski 27’, Kamiński 49’.

Skład: Skop, Filaszkiewicz, Wiczyński(60’ Czubak), Konczewski M(70’ Konczewski H), Kuczkowski, Bakunowicz, Lenart(80’ Bildziuk), Włodarczyk(46’ Błażewicz), Kamiński( 90’ Kopycki), Sambor, Czerniewski.