Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Walka o IV ligę

22. 06. 27

W pierwszym meczu barażowym o grę w IV lidze po wyrównanym i bardzo zaciętym meczu Polonia Pasłęk uległa Polonii Iłowo 2:1. Mecz był rozgrywany w bardzo wysokiej temeraturze powietrza. Dodatkowym utrudnieniem była gra na sztucznej murawie. Pierwsza połowa meczu należała do podopiecznych trenera Cierlickiego, którzy uzyskali przewagę na boisku. Szkoda nie wykorzystanych „setek” przez Lenarta i Kamińskiego a do szatni zeszlibyśmy z trzy bramkową przewagą. W drugiej połowie meczu to piłkarze Iłowa byli stroną dominującą i strzelili dwie bramki. Sprawa awansu jest dalej otwarta i rozstrzygnie się w środę na boisku w Pasłęku. Kibiców zapraszamy na Stadion Miejski w środę na godz. 17.00

Polonia Iłowo – Polonia Pasłęk 2:1 (0:1) Bramki: Konczewski H 44’

Skład: Skop, Filaszkiewicz, Kruczyński, Wiczyński, Kuczkowski(80’ Opiekulski), Bakunowicz(80’ Kopycki), Lenart, Konczewski H, Kamiński, Sambor( 90+ 3 Dudkowski), Bildziuk(63’ Czerniewski).

PARTNERZY

Do góry