Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Zwycięstwo na start

22. 08. 07

zatoka0806W inauguracyjnym meczu nowego sezonu 2022/2023 podopieczni trenera Marcina Gierczaka na własnym boisku pokonali Zatokę Braniewo 3:2. Pierwszą bramkę na koncie zanotowali goście po bramce samobójczej strzelonej przez naszego zawodnika Dawida Drapałę w 15 minucie. Sytuacja ta szybko zmobilizowała naszych zawodników i już po 9 minutach prowadziliśmy 2;1 po bramkach Kamila Kuczkowskiego 21’ i Pawła Kamińskiego w 24’. W trzydziestej pierwszej minucie goście doprowadzają do remisu i tym wynikiem kończy się pierwsza połowa meczu. Druga odsłona meczu to wyrównana gra obu drużyn. Szalę zwycięstwa na Naszą stronę przechylił kapitan Naszej drużyny Radek Lenart, który w 79 minucie strzelił zwycięską bramkę.

Polonia Pasłęk – Zatoka Braniewo 3:2 (2:2). Bramki: Kuczkowski 21’, Kamiński 24’, Lenart 79’

Skład: Bebłowski, Lepak, Wiczyński, Kuczkowski, Bakunowicz, Lenart, Konczewski H (90+1 Opiekulski), Drapała, Dudkowski, Suckiel, Kamiński (89’ Bildziuk)