Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Remis w Nidzicy

22. 08. 14

Z jednym punktem wróciliśmy z Nidzicy, remisując 2:2 z miejscowym Startem. Nie był to łatwy mecz dla Naszej drużyny. Raz, że mecze ze Startem zawsze były wyrównane i ciężkie i po drugie do Nidzicy pojechaliśmy bez trzech podstawowych zawodników: Huberta Konczewskiego, Maćka Kruczyńskiego i lidera Radka Lenarta. Pierwsza połowa należała do gospodarzy, którzy po 40 minutach gry prowadzili już 2:0. Bramkę kontaktową w 44 minucie strzelił debiutujący  w barwach Polonii Patryk Wieliczko. Po zmianie stron Polonia mocno zaatakowała bramkę Startu i w efekcie tego w  57 minucie meczu doprowadzamy do remisu. Swoją drugą bramkę w spotkaniu strzelił Patryk Wieliczko. Wynik meczu mógłby być inny. Nie uznano Nam trzech bramek strzelonych zdaniem sędziów liniowych z pozycji spalonego. Za tydzień jedziemy na mecz do Olsztyna z UKS Naki.

Start Nidzica – Polonia Pasłęk  2:2 (2:1). Bramki: Wieliczko 44’ i 57’

Skład: Bebłowski, Lepak, Wiczyński (69’ Chwoszcz), Kuczkowski, Bakunowicz, Wieliczko, Dudkowski(77’ Bildziuk), Drapała, Kamiński, Opiekulski, Czerniewski.