Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Błękitni - Polonia 3:4

22. 08. 28
Z trzema punktami wrócili piłkarze Polonii Pasłęk z Ornety po meczu z miejscowymi Błękitnymi. Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana i zakończyła się wynikiem 1:1. Druga połowa meczu to już przewaga podopiecznych trenera Gierczaka, którzy już w siedemdziesiątej piątej minucie prowadzili 4:1. Ambitnie grający gospodarze strzelili dwie bramki i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla Polonii Pasłęk.
Błękitni Orneta - Polonia Pasłęk 3:4 (1:1). Bramki: Konczewski H 45’, Wieliczko 60’ i 75’, Lenart 72’
Skład: Bebłowski, Kuczkowski, Kruczyński, Bakunowicz, Wieliczko, Lenart, Konczewski H (80’ Dudkowski), Chwoszcz, Lepak, Kamiński (88’ Wawrowski), Bildziuk