Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Skromne zwycięstwo ...

22. 10. 23

 

Losy meczu z Kormoranem Zwierzewo rozstrzygnęły się już w pierwszej minucie meczu. Zamieszanie w polu karnym gości wykorzystał Kamil Kuczkowski. Po stracie bramki Kormoran przejął lekko inicjatywę na boisku i stworzył kilka sytuacji strzeleckich. Na szczęście  Nasza obrona działała w tym meczu bez zarzutu i skutecznie rozbijała akcje napastników Kormorana. Mecz z Kormoranem był debiutem dla nowego trenera Polonii Krzysztofa Machińskiego, który grał w Naszych barwach w sezonie 2004/2005.

 Polonia Pasłęk – Kormoran Zwierzewo 1:0 (1:0) . Bramki: Kuczkowski 1’.

Skład: Bebłowski, Filaszkiewicz(69’ Czerniewski), Kruczyński, Konczewski M, Bakunowicz, Wieliczko, Lenart, Konczewski H, Kuczkowski, Kamiński, Perlejewski

 

 

 

PARTNERZY

Do góry