Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Wysokie zwycęstwo

22. 11. 07

Bardzo bobry mecz rozegrali piłkarze Polonii Pasłęk z Czarnymi Rudzienice. Już w drugiej minucie meczu po rzucie rożnym strzałem głową bramkę zdobywa Paweł Kamiński. Trzy minuty później goście doprowadzają do remisu. To chyba podrażniło podopiecznych trenera Machińskiego i w dziewiątej minucie pięknym strzałem z osiemnastu metrów gola zdobywa Radek Lenart. W czterdziestej piątej minucie bramkę zdobywa Patryk Wieliczko i do szatni schodzimy prowadząc 3:1. Druga połowa meczu to wyrównana gra do 70 minuty meczu, kiedy to drugą bramkę w meczu strzela kapitan drużyny Radek Lenart i prowadzimy 4:1. Sześć minut później mogliśmy prowadzić już 5:1, ale rzutu karnego nie wykorzystuje Lenart. W siedemdziesiątej dziewiątej minucie bramkę na 5:1 strzela Kamil Kuczkowski. Wynik meczu w osiemdziesiątej pierwszej minucie ustala Radek Lenart strzelając swoją trzecią bramkę w meczu i wygrywamy pewnie 6:1. Był to ostatni mecz w tym roku na własnym boisku.

Polonia Pasłęk – Czarni Rudzienice  6:1 (3:1). Bramki: Kamiński 3’, Lenart 9’,70‘,81’, Wieliczko 45’, Kuczkowski 79’

Skład: Bebłowski, Perlejewski, Filaszkiewicz(59’ Bildziuk), Kruczyński, Konczewski M(85’ Wawrowski), Bakunowicz, Wieliczko(55’ Wiczyński), Lenart, Konczewski H, Kuczkowski, Kamiński(85’Suckiel)

PARTNERZY

Do góry