Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Ważne zwycięstwo

23. 04. 02

DSC 5285To był prawdziwy meczowy thriller, który wielu kibiców na trybunach doprowadził do palpitacji serca. Pierwszą bramkę w meczu już w piątej minucie strzelili goście z Ornety. Ta bramka podziałała na Naszych piłkarzy jak płachta na byka i już dwie minuty później po technicznym strzale Patryka Wieliczki był remis 1:1. Od tego momentu mecz się wyrównał i mino przewagi podopiecznych trenera Krzysztofa Machińskiego wynik meczu nie uległ zmianie. W końcówce pierwszej połowy w czterdziestej minucie boisko na noszach opuszcza lider Polonii Radek Lenart. Miejmy nadzieję, że kontuzja okaże się niegroźna i Radek szybko powróci na boisko. Losy meczu rozstrzygnęły się w doliczonym czasie gry.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzałem głową bramkę zdobywa Paweł Kamiński. Są to pierwsze punkty zdobyte przez Polonię w rundzie wiosennej po dwóch porażkach z rzędu na własnym boisku. Przed Nami kolejny mecz. W dwudziestej kolejce na wyjeździe zagramy z Delfinem Rybno. Mecz odbędzie się w sobotę, 8 kwietnia o godz. 15.00

Polonia Pasłęk – Błękitni Orneta  2:1 (1:1). Bramki: Wieliczko 7’, Kamiński 90+5’

Skład: Bebłowski, Filaszkiewicz(75’ Bildziuk), Kruczyński, Konczewski M, Bakunowicz, Wieliczki( 88’ Dudkowski), Lenart(40’ Kamiński), Czubak, Nestorowicz, Kuczkowski, Kopycki.