Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Wygrana w Rybnie

23. 04. 08

Nasi piłkarze zdobyli 3 punkty na wyjeździe w  Rybnie, pokonując miejscowego Delfina 1:3. Pierwszą bramkę już w dziewiątej minucie strzelił Paweł Kamiński, nasi piłkarze nie zapomnieli o kontuzjowanym kapitanie i zadedykowali Radkowi bramkę. Gospodarze wyrównali w trzydziestej ósmej minucie. Po zmianie stron w czterdziestej siódmej minucie po raz drugi na listę strzelców wpisał się Paweł Kamiński. Wynik meczu w siedemdziesiątej minucie ustalił Kamil Kopycki. Za tydzień, 15 kwietnia Polonia na własnym boisku zagra z Barkasem Tolkmicko.

Delfin Rybno – Polonia Pasłęk 1:3 (1:1) Bramki: Kamiński 9’ i 47’, Kopycki 70’

Skład: Bebłowski, Filaszkiewicz(46’ Czubak), Kruczyński, Wilczyński(46’ Konczewski H), Konczewski M, Bakunowicz, Nestorowicz, Kuczkowski, Kamiński(80’ Dudkowski), Perlejewski, Kopycki(89’ Bildziuk)