Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Porażka z Zatoką

23. 05. 04

IMG 20230503 WA0010

Z zerowym dorobkiem punktowym wrócili piłkarze Polonii Pasłęk z meczu z Zatoką Braniewo. Pierwszą połowę meczu gładko przegraliśmy 3:0 i ciężko było myśleć o zmianie wyniku, kiedy na ławce rezerwowych mieliśmy tylko jednego zawodnika. W czterdziestej pierwszej minucie kontuzjowanego Norberta Nestorowicza zmienia Łukasz Bildziuk. W drugiej połowie meczu obraz gry na boisku nie uległ zmianie. Dominującą stroną byli zawodnicy z Zatoki, którzy stwarzali więcej sytuacji strzeleckich od polonistów. Ostatecznie mecz skończył się wynikiem 4:0 dla zawodników z Braniewa. Skalę porażki zmniejszyć mógł Kamil Kuczkowski, który w siedemdziesiątej minucie nie wykorzystał rzutu karnego. Krótko podsumowując mecz to dla kilku zawodników Polonii, to była strata majówki.

Zatoka Braniewo – Polonia Pasłęk 4:0 (3:0)

Skład: Kosowski, Filaszkiewicz, Wiczyński, Konczewski M, Bakunowicz, Konczewski H, Czubak, Nestorowicz(41’ Bildziuk), Kuczkowski, Kamiński, Perlejewski.