Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Przegrana w Suszu

23. 05. 07

Pierwsza połowa meczu z Unią Susz dawała jakąś nadzieję, że zdobędziemy jakieś punkty w tym pojedynku. Remis w pierwszej połowie 1:1 i dobra gra w pierwszych minutach drugiej połowy meczu to było wszystko na co było stać podopiecznych trenera Machińskiego. Mecz ostatecznie skończył się wynikiem 7:2 dla gospodarzy. Trudno zrozumieć to co się stało z drużyną, która miała aspiracje walki o awans do IV ligi.

Unia Susz – Polonia Pasłęk 7:2 (1:1). Bramki: Kuczkowski 44’, Wiczyński 79’

Skład: Kosowski, Filaszkiewicz(46’ Suckiel), Wiczyński, Konczewski M, Bakunowicz, Konczewski H, Czubak, Kuczkowski, Kamiński(63’ Machiński), Bildziuk, Kopycki.