Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Iskra pokonana ...

23. 05. 15

Długo oczekiwane zwycięstwo Iskrę Narzym 6:2. W pierwszej połowie meczu poloniści strzelają dwie bramki. W dwudziestej minucie pierwszą swoją bramkę meczu strzela Paweł Kamiński, trzy minuty później na 2:0 podwyższa Kamil Kopycki. Po zmianie stron w czterdziestej ósmej minucie goście strzelają kontaktową bramkę na 2:1. Od tego momentu podopieczni trenera Machińskiego zdominowali grę na boisku. Kolejne bramki padały w odstępnie kilku minut. W 63 minucie drugą bramkę w meczu strzela Paweł Kamiński w 75 minucie bramkę na 4:1 strzela Grzegorz Wiczyński. Na 5:1 w 80 minucie gola strzela ponownie Paweł Kamiński, a na 6:1 bramkę strzela Wojtek Bakunowicz. W 90 minucie goście zmniejszają rozmiary porażki strzelają bramkę na 6:2

Polonia Pasłęk – Iskra Narzym 6:2 (2:0). Bramki: Kamiński20’,63’,80’, Kopycki 23’, Wiczyński 75’, Bakunowicz 89’.

Skład: Bebłowski, Kruczyński, Wiczyński, Konczewski M, Bakunowicz, Wieliczko, Czubak, Suckiel, Kamiński, Bildziuk(46’ Filaszkiewicz), Kopycki(67’ Dudkowski)