Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Grali juniorzy młodsi

23. 08. 28

W niedzielę 27 sierpnia swoje rozgrywki rozpoczęli juniorzy młodsi naszego klubu. W 1 kolejce nasi młodzi zawodnicy udali się do Lidzbarka Warmińskiego na mecz z miejscową Polonią. Mecz źle rozpoczał się dla naszej drużyny, gdyż po 5 minutach przegrywaliśmy 2-0. Jednak nasi zawodnicy pokazali charakter i już do przerwy prowadziliśmy 2-4. W drugiej połowie strzeliliśmy jeszcze dwa gole i mecz zakończył się zwycięstwem naszych zawodników 2-6. Wynik meczu mógłbyć wyższy, ale nie wykorzystaliśmy kilku sytuacji bramkowych. Skład:  Paweł Strzępa, Igor Lewandowski, Szymon Kowalski (38' Bartek Wąsowicz (80' Bartek Gospodarczyk)), Fabian Słowikowski, Antek Smotrycki (75' Igor Pontus), Krzysiek Lepak, Gabriel Stolica, Filip Buska (46' Przemek Ostrowski), Bartek Olejniczak (70' Dorian Szostakowski), Szymon Cichorek (75' Miłosz Kot), Ksawery Kujawski.

Strzelcy bramek:

Kujawski Ksawery 3

Ostrowski Przemek 1

Słowikowski Fabian 1

Smotrycki Antek 1

 

PARTNERZY

Do góry