Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Ważne zwycięstwo

23. 10. 24

Bardzo dobry mecz rozegrali piłkarze Polonii Pasłęk w którym na wyjeździe pokonali wicelidera tabeli Sokół Ostróda 1:3. Już w trzeciej minucie meczu Kuba Błażewicz strzela bramkę i prowadzimy 0:1. Na 0:2 w dwudziestej szóstej minucie podwyższa Patryk Wieliczko. Dwie minuty później w dwudziestej ósmej minucie gospodarze doprowadzają do wyniku 1:2. Strzelcem bramki dla Sokoła jest wychowanek pasłęckiej Polonii Mateusz Musiński. Po zmianie stron gra się wyrównała, a piłkarze z Ostródy starali się doprowadzić do remisu. W siedemdziesiątej siódmej minucie Kuba Błażewicz doprowadza wynik meczu na 1:3 i tym samym rozwiewa nadzieję gospodarzy na wygranie meczu.

Sokół Ostróda – Polonia Pasłęk 1:3 (1:2). Bramki: Błażewicz 3’ i 77’, Wieliczko 26’

Skład: Bebłowski, Wiczyński, Berdyczko, Bakunowicz(81’ Rudziński), Wieliczko, Konczewski M, , Szawara(67’ Nestorowicz), Konczewski H, Perlejewski, Błażewicz, Kopycki(89’ Kruczyński)

PARTNERZY

Do góry