Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Grali młodzi piłkarze

23. 10. 26

mlodziez1W sobotę drużyna trampkarzy w meczy 9 kolejki pokonała w Markusach Polonię 12-0. Mecz całkowicie był zdominowany przez nasz zaspół, ale nie stał na wysokim poziomie. W poczynaniach naszych zawodników widać było rozluźnienie i słabą koncentrację. W tym meczu zagraliśmy w składzie: Kuźmicz, Sierocki, Cap, Łachmański, Bednarczyk, Zegaryn, Koszołko, Riopka, Lewandowski, Ponichtera, Cichorek, po przerwie zagrali: Buska, Smotrycki, Kamiński, Korzeniewski, Kaczyński, Przytulski, Kopal. Bramki strzelili: Cichorek 4, Koszołko 3, Buska 2, Zegaryn 1, Ripoka 1, Smotrycki 1. gramy z #DobraDruzynaPZU

PARTNERZY

Do góry