Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Grała młodzież

23. 10. 30

W niedzielę meczem z Ewingami Zalewo swoje rozgrywki zakończyła drużyna trampkarzy. Mecz zakończył się naszą wygraną 3-0. Wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Całe spotkanie kontrolowaliśmy i tylko słaba skuteczność zadecydowała o tak niskim wyniku. Trzy razy piłka trafiała w poprzeczkę, raz w słupek, dużo strzałów było minimalnie niecelnych lub dobrze interweniował bramkarz gości. Duży wpływ na obraz gry miała pogoda i fatalny stan murawy na naszym boisku co bardzo utrudniało grę. Drużyna trampkarzy pewnie wygrała swoje rozgrywki zwyciężając w każdym meczu strzelając 70 goli, a tracąc tylko 6 w ośmiu meczach. W rundzie rewanżowej przeciwnicy nie strzelili nam żadnej bramki. We wszystkich meczach wystąpiło aż 29 zawodników co pokazuje jak liczna jest kadra naszego zespołu. Dobra postawa trampkarzy to efekt dobrze wykonanej pracy w Akademii 2018 Pasłęk przez poprzedniego trenera Radosława Kurgana, który w poprzednich latach wypracował solidny fundament do dalszej pracy z drużyną.

Polonia Pasłęk – Ewingi Zalewo 3-0

Bramki: Cichorek, Lewandowski, Koszołko

Skład: Kuźmicz, Sierocki, Cap, Lenard, Bednarczyk, Ponichtera, Riopka, Lewandowski, Koszołko, Witkowski, Cichorek, Kaczyński, Kopal, Puszcz, Smotrycki, Męcik, Zegaryn, Stasiak.

PARTNERZY

Do góry