Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Wybrano nowe władze

24. 02. 09

wyborySzybko i sprawnie przebiegło Walne Sprawozdawczo – Wyborcze zebranie członków Klubu Sportowego Polonia Pasłęk. W zebraniu wzięło udział 21 uprawnionych członków klubu. Na początku zebrania Prezes Klubu Marcin Bowsza podziękował Burmistrzowi Pasłęka Wiesławowi Śniecikowskiemu za wieloletnią współpracę i wsparcie pasłęckiego samorządu na rzecz KS Polonia Pasłęk. Po złożeniu sprawozdania przez prezesa i uzyskaniu absolutorium przystąpiono do wyboru prezesa i zarządu klubu. Zgłoszono jednego kandydata na prezesa, który został wybrany jednogłośnie. Na swoją drugą kadencję został ponownie wybrany Marcin Bowsza. Wspierać Go będą: wiceprezes ds. sportowych Piotr Borysewicz, wiceprezes ds. organizacyjnych Radosław Kurgan, skarbnik Marcin Białobrzeski, sekretarz Mirosław Plawgo. W skład komisji rewizyjnej weszli: Przewodniczący Piotr Wysocki, i członkowie Aleksander Konczewski i Damian Kamiński.

GlosPasłęka

Do góry