Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO WEEKENDU

24. 05. 21

IV memorial 108

 

GALERIA

Za nami bardzo intensywny pikarski weekend.
W piątek najmłodsza nasza drużyna czyli młodzik rozegrała spotkanie z Czarnymi Małdyty. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 8:0
W sobotę zaś na stadionie miejskim odbywał się IV Memoriał im Bogdana Korzeniowskiego. Memoriał był organizowany razem z AP Polonia Pasłęk 2018. W turnieju wzięło udział 18 drużyn z dziewięciu klubów piłkarskich (AP Ostróda, El Futbol Elbląg, Mały Jeziorak Iława, Huragan Morąg, Zatoka Braniewo, Arka Gdynia, Stomil Olsztyn, Olimpii Elbląg, Akademia Piłkarska Polonia 2018 Pasłęk) . Na boiskach Stadionu Miejskiego w Pasłęku zboczyliśmy dzieci z rocznika 2016 i 2017. Na zakończenie odbył się mecz oldboys Polonia Pasłęk vs Olimpia Elbląg. Rezultat to 2:2. Memoriał odbywał się pod patronatem Urzędu Miasta i Gminy Pasłęk oraz Starosta Powiatowego. W organizacji wspomogli nas również: Paki Prints Piotr Borysiewicz, Warmińsko Mazurski Związek Piłki Nożnej, Szkolny Związek Sportowy.
Również sobotę swój wyjazdowy mecz rozegrał pierwszy zespół. W Działdowie pokonał miejscowy MKS 2:1.
Niedziela to mecze pozostałych drużyn młodzieżowych.
Trampkarze pokonali swoich rówieśników z Olimpii Elbląg 2:0, zaś junior młodszy wygrał ze Startem Działdowo 5:1

Do góry