Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Grali młodzi piłkarze

24. 05. 27

juniorKolejne mecze rozegrały drużyny młodzieżowe naszego klubu. Młodzicy odnieśli kolejne zwycięstwa 17:0 z Huraganem Morąg i 8-0 z Czarnymi Małdyty i pewnie prowadzą w tabeli swoich rozgrywek. Do rozegrania zostały trzy mecze z Błękitnymi Orneta, Syreną Młynary i MKS Liwa. Trampkarze zagrali trzy mecze rundy rewanżowej. W Lubawie zremisowali 2-2 z Motorem Lubawa, na własnym boisku pokonali Olimpię II Elbląg 2-0 i w ostatnim meczu ponieśli porażkę 0-4 z Sokołem Ostróda. Duży wpływ na wyniki trampkarzy ma fakt, że gramy w starszym roczniku i często o końcowym wyniku przesądzają warunki fizyczne. Najstarsza grupa młodzieżowa Polonii czyli junior młodszy w miniony weekend zakończył rundę zasadniczą meczem w Ornecie zwyciężając 8-0. Zwycięstwo dało naszej drużynie awans na 1 miejsce w tabeli. Przed naszą młodzieżą jeszcze trzy kolejki w rundzie finałowej.

Do góry