Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Mecz Start Nidzica - Polonia Pasłęk 2:1

24. 06. 02

Skrót meczu:

Cały mecz:

 GALERIA ZDJĘĆ

W meczu na szczycie tabeli to Start Nidzica okazał się lepszy od pasłęckiej Polonii. Pierwszą połowę przegraliśmy 2:0 po bramkach gospodarzy w 20 i 40 minucie. Po zmianie stron mecz dalej toczył się w wyrównanym tonie. Nadzieje na zdobycie punków dał w 85 minucie Kuba Błażewicz. Mino starań i ambicji podopiecznych trenera Machińskiego wynik meczu nie uległ zmianie. Po zwycięstwie Sokoła Ostróda z Huraganem Morąg zajmujemy trzecie miejsce w tabeli. Do końca rozgrywek zostały dwa mecze w których może zdarzyć się wszystko. Jedni mogą już rozkoszować się smakiem awansu, a drudzy będą walczyć do końca z nadzieją na awans.

Start Nidzica – Polonia Pasłęk 2:1 (2:0). Bramka Błażewicz 85’

Skład: Bebłowski, Berdyczko< Wiczyński(52’ Lenart), Konczewski M, Bakunowicz(80’ Nestorowicz), Błażewicz, Konczewski H, Szawara, Perlejewski, Wieliczko, Kopycki(74’ Rudziński)

ma

Do góry