Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Wysoka wygrana z Iskrą

24. 06. 10

GALERIA ZDJĘĆ

Osiem bramek to najmniejszy wymiar kary jaki dostała Iskra Narzym w meczu z Polonią Pasłęk. W przeciągu całego meczu piłkarze z Narzymia nie zagrozili bramce polonistów. Pierwszą bramkę dla Polonii w dwunastej minucie strzelił Hubert Konczewski. Sześć minut później Norbert Berdyczko podwyższa na 2:0. Na kolejną bramkę czekaliśmy pięć minut. Na 3:0 strzela Kuba Błażewicz, który dwie minuty później strzela swoją drugą bramkę i prowadzimy 4:0. Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa. Po zmianie stron piłkarze Polonii dalej oblegali bramkę Iskry i strzelali kolejne bramki. W sześćdziesiątej drugiej minucie na 5:0 strzela Wojtek Bakunowicz. Dziewięć minut później jest już 6:0 po bramce Norberta Nestorowicza. Wynik meczu ustala Dawid Olejniczak strzelając dwie bramki w 75 i 86 minucie. Za tydzień ostatni ligowy mecz z Tęczą Miłomłyn.

Polonia Pasłęk – Iskra Narzym 8:0. Bramki: Konczewski H 12’, Berdyczko 18’, Błażewicz 23’ i 25’, Bakunowicz 62’, Nestorowicz 71’, Olejniczak D 75’ i 86’

Skład: Bebłowski(75’ Kruszyński), Berdyczko(75’ Kruczyński), Konczewski M(77’ Dudkowski), Bakunowicz(77’ Olejniczak D), Błażewicz, Lenart(75’ Wiczyński), Konczewski H(62’ Nestorowicz), Szawara, Rudziński(46’ Błaszczyk), Perlejewski, Wieliczko.

ma

Do góry