Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Drużynu młodzieżowe

24. 06. 25

mlodzierz202406

Drużyny młodzieżowe Polonii Pasłęk zakończyły swoje rozgrywki. Najmłodsza grupa „młodzik” była bezkonkurencyjna w swoich rozgrywkach. Najmłodsi  piłkarze naszego klubu wygrali 9 meczów i tylko 1 zremisowali i z bilansem bramkowym 71 – 11 zakończyli sezon na 1 miejscu w tabeli.  Drużyna trampkarza w swojej grupie zajęła 3 miejsce. Zespół składający się głownie z rocznika 2010/2011 przez cały sezon musiał mierzyć się z drużynami o lepszych warunkach fizycznych co patrząc na wyniki meczów miało duże znaczenie. Naszym celem nie jest wygrywanie lecz ono ma być efektem naszej gry. Doskonałym przykładem naszej filozofii szkolenia jest zespół juniorów młodszych. Jest to pierwsza drużyna, która przeszła wszystkie etapy szkolenia, najpierw w AP Polonia 2018 Pasłęk, później w KS Polonia Pasłęk zwyciężyła pewnie swoje rozgrywki. Może wyniki nie wskazują tego, ale czasami chłopcom bardziej przeszkadzały w grze stan boisk oraz sędziowanie niż przeciwnik. W tym sezonie dwóch zawodników juniora młodszego zadebiutowała w pierwszym zespole i z pewnością w niedługim czasie dołączą kolejni zawodnicy.

Do góry