SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Klasa okręgowa, grupa: warmińsko-mazurska II 2022/2023
Print
Kolejka 1 06-08-2022 00:00 Kormoran Zwierzewo 1 : 4 Constract Lubawa
  06-08-2022 00:00 Radomniak Radomno 5 : 3 Czarni Rudzienice
  06-08-2022 00:00 Barkas Tolkmicko 2 : 3 Drwęca Nowe Miasto
  06-08-2022 00:00 Naki Olsztyn 3 : 1 Unia Susz
  06-08-2022 00:00 Ossa Biskupiec Pom. 6 : 1 GSZS Rybno
  06-08-2022 00:00 Start Nidzica 1 : 1 Iskra Narzym
  06-08-2022 17:00 Polonia Pasłęk 3 : 2 Zatoka Braniewo
  07-08-2022 00:00 Płomień Turznica 4 : 2 Błękitni Orneta

Kolejka 2 13-08-2022 00:00 Barkas Tolkmicko 0 : 0 Ossa Biskupiec Pom.
  13-08-2022 00:00 Drwęca Nowe Miasto 2 : 2 Czarni Rudzienice
  13-08-2022 00:00 Constract Lubawa 6 : 4 Radomniak Radomno
  13-08-2022 00:00 GSZS Rybno 5 : 2 Płomień Turznica
  13-08-2022 00:00 Naki Olsztyn 1 : 3 Iskra Narzym
  13-08-2022 00:00 Zatoka Braniewo 6 : 0 Kormoran Zwierzewo
  13-08-2022 16:00 Start Nidzica 2 : 2 Polonia Pasłęk
  14-08-2022 00:00 Błękitni Orneta 3 : 3 Unia Susz

Kolejka 3 20-08-2022 00:00 Radomniak Radomno 2 : 4 Zatoka Braniewo
  20-08-2022 00:00 Kormoran Zwierzewo 2 : 6 Start Nidzica
  20-08-2022 00:00 Iskra Narzym 3 : 0 Błękitni Orneta
  20-08-2022 00:00 Czarni Rudzienice 1 : 4 Constract Lubawa
  20-08-2022 00:00 Ossa Biskupiec Pom. 5 : 0 Drwęca Nowe Miasto
  20-08-2022 00:00 Płomień Turznica 3 : 1 Barkas Tolkmicko
  20-08-2022 00:00 Unia Susz 2 : 1 GSZS Rybno
  20-08-2022 16:00 Naki Olsztyn 4 : 3 Polonia Pasłęk

Kolejka 4 27-08-2022 00:00 Zatoka Braniewo 1 : 1 Czarni Rudzienice
  27-08-2022 00:00 Barkas Tolkmicko 7 : 0 Unia Susz
  27-08-2022 00:00 Start Nidzica 6 : 0 Radomniak Radomno
  27-08-2022 00:00 Ossa Biskupiec Pom. 2 : 0 Płomień Turznica
  27-08-2022 00:00 Naki Olsztyn 2 : 3 Kormoran Zwierzewo
  27-08-2022 00:00 Drwęca Nowe Miasto 1 : 4 Constract Lubawa
  27-08-2022 16:00 Błękitni Orneta 3 : 4 Polonia Pasłęk
  28-08-2022 00:00 GSZS Rybno 1 : 2 Iskra Narzym

Kolejka 5 04-09-2022 00:00 Czarni Rudzienice 6 : 3 Start Nidzica
  04-09-2022 00:00 Płomień Turznica 9 : 3 Drwęca Nowe Miasto
  04-09-2022 00:00 Constract Lubawa 3 : 0 Zatoka Braniewo
  04-09-2022 00:00 Unia Susz 2 : 0 Ossa Biskupiec Pom.
  04-09-2022 00:00 Naki Olsztyn 9 : 2 Radomniak Radomno
  04-09-2022 00:00 Iskra Narzym 2 : 1 Barkas Tolkmicko
  04-09-2022 00:00 Kormoran Zwierzewo 6 : 0 Błękitni Orneta

Kolejka 6 10-09-2022 00:00 Naki Olsztyn 9 : 2 Czarni Rudzienice
  10-09-2022 00:00 GSZS Rybno 2 : 4 Kormoran Zwierzewo
  10-09-2022 00:00 Błękitni Orneta 1 : 2 Radomniak Radomno
  10-09-2022 00:00 Drwęca Nowe Miasto 1 : 4 Zatoka Braniewo
  10-09-2022 00:00 Płomień Turznica 1 : 3 Unia Susz
  10-09-2022 00:00 Start Nidzica 0 : 2 Constract Lubawa
  10-09-2022 00:00 Ossa Biskupiec Pom. 2 : 1 Iskra Narzym
  10-09-2022 16:00 Barkas Tolkmicko 1 : 0 Polonia Pasłęk

Kolejka 7 17-09-2022 00:00 Radomniak Radomno 2 : 3 GSZS Rybno
  17-09-2022 00:00 Iskra Narzym 4 : 3 Płomień Turznica
  17-09-2022 00:00 Czarni Rudzienice 1 : 0 Błękitni Orneta
  17-09-2022 00:00 Unia Susz 0 : 2 Drwęca Nowe Miasto
  17-09-2022 00:00 Naki Olsztyn 2 : 3 Constract Lubawa
  17-09-2022 00:00 Kormoran Zwierzewo 1 : 1 Barkas Tolkmicko
  17-09-2022 00:00 Zatoka Braniewo 5 : 2 Start Nidzica
  17-09-2022 16:00 Polonia Pasłęk 3 : 2 Ossa Biskupiec Pom.

Kolejka 5 21-09-2022 16:45 Polonia Pasłęk 10 : 1 GSZS Rybno

Kolejka 8 24-09-2022 15:30 Barkas Tolkmicko 4 : 0 Radomniak Radomno
  24-09-2022 15:30 GSZS Rybno 0 : 3 Czarni Rudzienice
  24-09-2022 15:30 Ossa Biskupiec Pom. 2 : 2 Kormoran Zwierzewo
  24-09-2022 15:30 Drwęca Nowe Miasto 1 : 4 Start Nidzica
  24-09-2022 15:30 Unia Susz 3 : 3 Iskra Narzym
  24-09-2022 15:30 Naki Olsztyn 1 : 1 Zatoka Braniewo
  24-09-2022 16:00 Płomień Turznica 2 : 3 Polonia Pasłęk
  25-09-2022 15:30 Błękitni Orneta 1 : 8 Constract Lubawa

Kolejka 9 01-10-2022 00:00 Zatoka Braniewo 4 : 0 Błękitni Orneta
  01-10-2022 00:00 Naki Olsztyn 0 : 1 Start Nidzica
  01-10-2022 00:00 Radomniak Radomno 1 : 3 Ossa Biskupiec Pom.
  01-10-2022 00:00 Iskra Narzym 4 : 0 Drwęca Nowe Miasto
  01-10-2022 00:00 Czarni Rudzienice 0 : 2 Barkas Tolkmicko
  01-10-2022 00:00 Kormoran Zwierzewo 2 : 2 Płomień Turznica
  01-10-2022 00:00 GSZS Rybno 4 : 4 Constract Lubawa
  01-10-2022 15:30 Polonia Pasłęk 1 : 2 Unia Susz

Kolejka 10 08-10-2022 00:00 GSZS Rybno 1 : 4 Zatoka Braniewo
  08-10-2022 00:00 Płomień Turznica 3 : 1 Radomniak Radomno
  08-10-2022 00:00 Barkas Tolkmicko 2 : 4 Constract Lubawa
  08-10-2022 00:00 Naki Olsztyn 5 : 3 Drwęca Nowe Miasto
  08-10-2022 00:00 Ossa Biskupiec Pom. 1 : 4 Czarni Rudzienice
  08-10-2022 00:00 Błękitni Orneta 1 : 4 Start Nidzica
  08-10-2022 00:00 Unia Susz 2 : 2 Kormoran Zwierzewo
  08-10-2022 15:00 Iskra Narzym 2 : 1 Polonia Pasłęk

Kolejka 11 15-10-2022 00:00 Constract Lubawa 1 : 1 Ossa Biskupiec Pom.
  15-10-2022 00:00 Czarni Rudzienice 2 : 0 Płomień Turznica
  15-10-2022 00:00 Zatoka Braniewo 4 : 0 Barkas Tolkmicko
  15-10-2022 00:00 Kormoran Zwierzewo 3 : 4 Iskra Narzym
  15-10-2022 00:00 Start Nidzica 1 : 2 GSZS Rybno
  15-10-2022 00:00 Radomniak Radomno 8 : 2 Unia Susz
  15-10-2022 00:00 Naki Olsztyn 1 : 3 Błękitni Orneta
  15-10-2022 15:00 Polonia Pasłęk 4 : 2 Drwęca Nowe Miasto

Kolejka 12 22-10-2022 00:00 Barkas Tolkmicko 0 : 2 Start Nidzica
  22-10-2022 00:00 Iskra Narzym 2 : 1 Radomniak Radomno
  22-10-2022 00:00 Ossa Biskupiec Pom. 2 : 1 Zatoka Braniewo
  22-10-2022 00:00 Płomień Turznica 0 : 2 Constract Lubawa
  22-10-2022 00:00 Drwęca Nowe Miasto 3 : 1 Błękitni Orneta
  22-10-2022 00:00 Unia Susz 1 : 2 Czarni Rudzienice
  22-10-2022 00:00 Naki Olsztyn 7 : 0 GSZS Rybno
  22-10-2022 15:00 Polonia Pasłęk 1 : 0 Kormoran Zwierzewo

Kolejka 13 30-10-2022 00:00 Start Nidzica 1 : 1 Ossa Biskupiec Pom.
  30-10-2022 00:00 Constract Lubawa 2 : 3 Unia Susz
  30-10-2022 00:00 Błękitni Orneta 4 : 1 GSZS Rybno
  30-10-2022 00:00 Zatoka Braniewo 2 : 1 Płomień Turznica
  30-10-2022 00:00 Czarni Rudzienice 1 : 3 Iskra Narzym
  30-10-2022 00:00 Kormoran Zwierzewo 0 : 6 Drwęca Nowe Miasto
  30-10-2022 00:00 Naki Olsztyn 4 : 0 Barkas Tolkmicko
  30-10-2022 13:00 Radomniak Radomno 1 : 1 Polonia Pasłęk

Kolejka 14 05-11-2022 00:00 Kormoran Zwierzewo 2 : 2 Radomniak Radomno
  05-11-2022 00:00 Płomień Turznica 1 : 3 Start Nidzica
  05-11-2022 00:00 Naki Olsztyn 5 : 2 Ossa Biskupiec Pom.
  05-11-2022 00:00 Drwęca Nowe Miasto 1 : 4 GSZS Rybno
  05-11-2022 00:00 Iskra Narzym 1 : 3 Constract Lubawa
  05-11-2022 00:00 Unia Susz 1 : 4 Zatoka Braniewo
  05-11-2022 00:00 Barkas Tolkmicko 3 : 0 Błękitni Orneta
  06-11-2022 13:00 Polonia Pasłęk 6 : 1 Czarni Rudzienice

Kolejka 15 12-11-2022 00:00 Start Nidzica 1 : 2 Unia Susz
  12-11-2022 00:00 Radomniak Radomno 0 : 2 Drwęca Nowe Miasto
  12-11-2022 00:00 Naki Olsztyn 1 : 2 Płomień Turznica
  12-11-2022 00:00 Czarni Rudzienice 1 : 1 Kormoran Zwierzewo
  12-11-2022 00:00 Błękitni Orneta 1 : 2 Ossa Biskupiec Pom.
  12-11-2022 00:00 Zatoka Braniewo 2 : 3 Iskra Narzym
  12-11-2022 00:00 GSZS Rybno 4 : 1 Barkas Tolkmicko
  12-11-2022 13:00 Constract Lubawa 1 : 3 Polonia Pasłęk

PARTNERZY

Do góry