Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

Unia Susz - Polonia Pasłęk - skrót meczu

21. 05. 23

Wygrana z liderem.

Miłą niespodziankę sprawili nam dzisiaj nasi piłkarze. W wyjazdowym meczu z liderem Unią Susz wygrali 2:1. Mecz stał na bardzo dobrym poziomie. Prowadziliśmy wyrównaną i bardzo mądrą grę. Po stracie bramki na 1:0 nie poddaliśmy się. Konsekwentna gra w ataku i bardzo dobra w obranie przyniosły efekty i strzeliliśmy w drugiej połowie dwie bramki. Na słowa uznania zasługuje cała drużyna. Strzelcy to Konczewski i Leśniewski.

Wystąpiliśmy w składzie: Gołębiewski, Czerniewski, Sobas, Filaszkiewicz, Wiczyński, Leśniewski, Kopycki, Kuczkowski, Konczewski, Lenart, Błażewicz. Po przewie wystąpili: Szymanowski, Kamiński, Towarek, Zaborny.

 

 

unia1 unia2 unia3 unia4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do góry