Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Wysoka wygrana Polonii

21. 08. 30

phoca thumb l DSC 4352To był bardzo dobry mecz w wykonaniu naszych piłkarzy. Pewnie pokonaliśmy na własnym boisku lidera tabeli Ossę Biskupiec 6:1. Już w piątej minucie meczu pierwszą bramkę strzelił  Kamil Kuczkowski. Osiem minut później prowadziliśmy  2:0 po bramce Kuby Błażewicza. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy „bramkę do szatni”  strzela Radek Lenart.  Po zmianie stron w 50 minucie swoją drugą brankę strzela Radek Lenart. Po krótkim przestoju  w 72 i 73 minucie strzelamy dwie kolejne bramki, a strzelcami są  ponownie Radek Lenart i Kuba Błażewicz.

Polonia Pasłęk -  Ossa Biskupiec 6:1 (3:0). Bramki: Kuczkowski 5', Błażewicz 13 i 73', Lenart 45+1', 50', 72'

Skład: Bebłowski, Wiczyński, Konczewski M, Kuczkowski (65' Bakunowicz), Lenart (80' Włodarczyk), Czubak 65' Krzykwa), Błażewicz, Kopycki (75' Augustyńczyk), Kamiński, Sambor (75' Chwoszcz), Bildziuk,