Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Dobre złego początki ...

23. 04. 20

Po trzynastu minutach gry Polonia prowadziła z Jeziorakiem 2:0 i to ona była bliżej półfinału Wojewódzkiego Pucharu Polski. W jedenastej minucie po kontrze polonistów bramkę zdobywa Wojtek Bakunowicz. Dwie minuty później w zamieszaniu pod bramką Iławy, zawodnik gości kieruje piłkę do własnej bramki i Polonia prowadzi 2:0. Od tego momentu przechodzi do obrony i skutecznie rozbija akcje Jezioraka. Czyste konto Polonia zachowuje do czterdziestej trzeciej minuty, kiedy to iławianie zdobywają tzw. Bramkę do szatni. Druga połowa meczu nie zmieniła obrazu gry. Jeziorak atakował, Polonia się broniła i od czasu do czasu groźnie kontratakowała. W osiemdziesiątej czwartej minucie gry goście doprowadzają do remisu i tym samym doprowadzają do dogrywki. Dogrywka należy już do piłkarzy z Iławy w której zdobywają dwie bramki i awansują do półfinału.

Polonia Pasłęk – Jeziorak Iława 2:4 (2:1). Bramki: Bakunowicz 11’, samobójcza 13’.

Skład: Bebłowski, Filaszkiewicz(91’Czubak), Kruczyński, Konczewski M, Bakunowicz, Wieliczko (46’ Wiczyński), Konczewski H(118’ Bildziuk), Nestorowicz, Perlejewski, Kuczkowski(117 Suckiel), Kopycki