Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

5:1 z Radomiakiem

23. 06. 04

Polonia Pasłęk pewnie wygrała mecz na własnym boisku z Radomniakiem Radomno i dopisała do swojego konta w tabeli trzy punkty. Przebieg meczu nie był bardzo emocjonujący bo to piłkarze Polonii dyktowali warunki gry na boisku, w końcu graliśmy z ostatnią drużyną w tabeli. Pierwszą połowę meczu wygrywamy 2:1 po bramkach Grześka Wiczyńskiego w dziesiątej minucie meczu i po wykorzystanym rzucie karnym Michała Konczewskiego w trzydziestej siódmej minucie . Po zmianie stron po bramkach Patryka Wieliczki w 61 minucie, Dawida Dudkowskiego w 71 minucie meczu piłkarze podopiecznych trenera Machińskiego wychodzą na prowadzenie 4:1. Wynik meczu w siedemdziesiątej piątej minucie meczu ustala Patryk Wieliczko strzelając swoją drugą bramkę w meczu.

Polonia Pasłęk – Radomniak Radomno 5:1 (2:1) . Bramki: Wiczyński 12’, Konczewski M 37’, Wieliczko 61’i 75’ i Dudkowski 61’

Skład: Bebłowski, Kruczyński, Wiczyński(60’ Kamiński 75’ Kosowski), Konczewski M, Dudkowski, Bakunowicz(70’ Bildziuk), Wieliczko, Konczewski H, Czubak, Kuczkowski(19’ Nestorowicz), Suckiel