Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Zwycięstwo w Suszu

23. 08. 20

uniapolonia

Z kompletem punktów wrócili piłkarze Polonii Pasłęk z Susza pewnie pokonując miejscową Unię 1:3. Pierwszą bramkę dla Polonii strzelił z rzutu karnego w 26 minucie Patryk Wieliczko. W trzydziestej siódmej minucie prowadziliśmy 0:2 po bramce Huberta Konczewskiego. Gospodarze w sześćdziesiątej minucie strzelili kontaktową bramkę na 1:2. Od sześćdziesiątej drugiej minuty po drugiej żółtej kartce boisko musiał opuścić Patryk Wieliczko. Mimo osłabienia Polonia dalej miała przewagę na boisku i w doliczonym czasie gry bramkę strzelił Norbert Nestorowicz.

Unia Susz – Polonia Pasłęk 1:3 (0:2). Bramki: Wieliczko 26’, Konczewski H 37’, Nestorowicz 90+2’

Skład: Bebłowski, Kruczyński, Wiczyński(77’ Czubak), Berdyczko, Dudkowski(77’ Olejniczak), Gortatowski(62’ Rudziński), Wieliczko, Konczewski H, Nestorowicz, Szawara, Kopycki(57’ Błażewicz)