Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Przegrana z Zatoką

23. 08. 27

Po dwudziestu ośmiu minutach meczu z Zatoką Braniewo przegrywaliśmy już 0:2. Pierwsza połowa meczu była bardzo słaba w wykonaniu polonistów. Po zmianie stron gra się zmieniła na korzyść Polonii, która stwarzała więcej sytuacji strzeleckich. W sześćdziesiątej ósmej minucie kontaktową bramkę strzela Jakub Błażewicz. Mimo przewagi podopiecznych trenera Krzysztofa Machińskiego po kontrze braniewian w doliczonym czasie goście ustalają wynik meczu na 1:3

Polonia Pasłęk – Zatoka Braniewo 1:3 (2:0) Bramka: Błażewicz 68’

Skład: Bebłowski, Kruczyński(63’ Konczewski M), Wiczyński, Berdyczko, Dudkowski(46’ Błażewicz), Wieliczko, Konczewski H, Nestorowicz, Rudziński(55’ Gortatowski), Szawara, Kopycki.