Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Pewne zwycięstwo z MKS

23. 10. 16

Po dobrzej grze piłkarze Polonii Pasłęk pewnie pokonali MKS Działdowo 5:1 (4:1). Pierwszą bramkę dla polonistów w drugiej minucie meczu strzelił Kuba Błażewicz. Na 2:0 w dwudziestej czwartej minucie podwyższył Norbert Nestorowicz. W dwudziestej dziewiątej minucie goście strzelają kontaktową bramkę. Na odpowiedź gospodarzy czekaliśmy do trzydziestej drugiej minuty. Bramkę na 3:1 strzela Wojtek Bakunowicz. Gola do szatni na 4:1 w czterdziestej piątej minucie zdobywa Hubert Konczewski. Po zmianie stron trener Krzysztof Machiński sukcesywnie wprowadzał zmienników. Wynik meczu w siedemdziesiątej drugiej minucie na 5:1 ustalił Hubert Konczewski zdobywając swoją drugą bramkę.

Polonia Pasłęk – MKS Działdowo 5:1 (4:1). Bramki: Błażewicz 2’, Nestorowicz 24’, Bakunowicz 32’, Konczewski 45’ i 72’.

Skład: Bebłowski, Kruczyński, Wiczyński(73’ Czubak), Bakunowicz, Wieliczko(61’ Gortatowski), Konczewski H(78’ Dudkowski), Nestorowicz(58’ Rudziński), Szawara, Konczewski M(46’ Olejniczak), Suckiel, Błażewicz(83’ Łucewicz)