SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Polonia

24. 05. 06

foto05mlodDrużyny młodzieżowe Polonii Pasłęk są na półmetku swoich rozgrywek. Zespół juniora młodszego występujący w 1 lidze wojewódzkiej rozegrał 3 mecze w których odniósł dwa zwycięstwa 2-0 z Polonia Iłowo i 4-0 z Dębem Kadyny oraz zremisował 1-1 z Vel Lidzbark. Drużyna trampkarzy grająca w 1 lidze wojewódzkiej rozegrała 4 mecze odnosząc następujące wyniki: remis 2-2 z Motorem Lubawa i remis 2-2 z Olimpią II Elbląg, porażka 3-4 z Sokołem Ostróda oraz wygrana 5-1 z GKS Wikielec. Warto wspomnieć, że zawodnicy trampkarza grają w roczniku 2009, a drużyna składa się w znacznej większości z rocznika 2010 i 2011. Z powodu dużej liczebności grupy trampkarza przed sezonem został zgłoszony do rozgrywek zespół w kategorii młodzika co umożliwia grę w meczach dla większej ilości naszych zawodników. Młodzicy w pierwszej rundzie swoich rozgrywek wygrali 9-1 z Huraganem Morąg, 8-2 z Czarnymi Małdyty, 6-1 z Syreną Młynary, 3-2 z Błękitnymi Orneta oraz zremisowali 4-4 z MKS Liwa. Łącznie w meczach naszych drużyn młodzieżowych wystąpiła około 50 zawodników.
Projekt jest realizowany przy współpracy Miasta Gminy Pasłęk.

24. 05. 06

Podziałem punktów zakończył się mecz Huraganu Morąg z Polonią Pasłęk. Pierwszą bramkę już w szóstej minucie strzelił zawodnik gospodarzy Kuć. Taki wynik meczu utrzymywał się do 69 minuty, kiedy bramkę na 1:1 strzela Hubert Konczewski. Radość polonistów nie trwała długo bo kilka sekund później gospodarze wychodzą na 2:1. Punkt ratuje w 86 minucie Kuba Błażewicz.

Skład: Bebłowski, Berdyczko(75’ Olejniczak D), Wiczyński, Bakunowicz, Błażewicz, Konczewski H (46’ Błaszczyk(46’ Konczewski M) Nestorowicz, Szawara, Rudziński, Kopycki(70 Wieliczko)