Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Zwycięstwo w Iłowie.

21. 04. 26

Taką Polonię chcemy oglądać w każdym meczu. Na ciężkim terenie w Iłowie z liderem wygrywamy 3:1. W całym meczu byliśmy zespołem prowadzącym lepszą i mądrzejszą grę.  Rozpoczęło się jednak nie po naszej myśli, ponieważ w 16 minucie po rzucie rożnym straciliśmy gola. Nie podcięło to skrzydeł naszej drużynie. Konsekwentna gra w obronie i mądrze przeprowadzane ataki przyniosły efekty. W 76 minucie po zamieszaniu podbramkowym wyrównującego gola zdobywa Kamiński, w 82’ na 2:1 podwyższa Zaborny, wynik w 85’ ma 3:1 ustala Lenart.

Polonia Pasłęk grała w składzie: Wilczyński Wiczyński, Sobas, Czerniewski, Filaszkiewicz, M.Konczewski (Zaborny od 46’) , Szymanowski (Towarek od 70’) , Leśniewski  (od 75’ Kuczkowski), Kopycki (od 82’ Bildziuk), Lenart (od 87’ Lender) , Kamińśki (od 85’ Chwoszcz).