Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Zwycięstwo w PP

22. 08. 24

dzialdowo polonia 2Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się piłkarze Polonii w pucharowym meczu z MKS Działdowo. Już w szesnastej minucie meczu bramkę strzelił Hubert Konczewski. W dwudziestej ósmej minucie drugą bramkę zdobywa Patryk Wieliczko i pierwszą połowę kończymy wynikiem 0:2. Druga połowa meczu to spokojna gra podopiecznych trenera Gierczaka, którzy ten mecz chcieli wygrać jak najmniejszym nakładem sił. W sześćdziesiątej minucie gospodarze strzelają kontaktową bramkę na 1:2. Odpowiedź polonistów byłą bardzo błyskawiczna. W sześćdziesiątej ósmej minucie bramkę strzela Paweł Kamiński, a minutę później swoją drugą bramkę zdobywa Patryk Wieliczko. Mecz ostatecznie skończył się wynikiem 2:4 dla Polonii.

MKS Działdowo – Polonia Pasłęk 2:4 (0:2).

Skład: Skop (85’ Pasternak), Kruczyński, Kuczkowski, Bakunowicz, Wieliczko, Lenart, Konczewski H. (61’ Lepak), Chwoszcz, Drapała (7’ Konczewski M.), Kamiński (80’Wawrowski),  Opiekulski.