Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Polonia-Ossa

22. 09. 18

Mocno skoncentrowani przystąpili do meczu z wiceliderem tabeli podopieczni trenera Marcina Gierczaka. Już w czwartej minucie pierwszą bramkę strzela Radek Lenart. Wynik meczu nie zmienił się do końca pierwszej połowy pomimo przewagi naszych piłkarzy. Po zmianie stron goście stanęli przed szansą na wyrównanie ale w czterdziestej siódmej minucie nie wykorzystali rzutu karnego. Na drodze stanął im  Adrian Bebłowski, który popisał się piękną interwencją. Na kolejną bramkę czekaliśmy do siedemdziesiątej pierwszej minuty. Swoją drugą bramkę zdobył Radek Lenart, który siedem minut później  strzela swoją trzecią bramkę.

W końcówce meczu goście zdobyli się wielki zryw i strzelili dwie bramki w 80 minucie i  90+5. Przed meczem uroczyście podziękowano za wieloletnią grę w barwach Polonii Pasłęk Tomkowi Augustynowiczowi, który ze względu na kontuzję postanowił zakończyć swoją piłkarską karierę.

Skład: Bebłowski, Kuczkowski(90’ Wawrowski), Kruczyński, Konczewski M., Wiczyński, Bakunowicz, Lenart(86’Bildziuk), Konczewski H., Opiekulski, Kamińsk(65’ Dudkowski)i, Lepak(72’ Kopycki).

Galeria zdjęć.

PARTNERZY

Do góry